יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

 

ארונות מעוצבים מתחלקים ל- 2 סוגים עיקריים: פתיחה והזזה. בעוד אשר ארון פתיחה מכיל 2-4 דלתות נפח לפתיחה על הציר, ארון הזזה מבוסס על הזזה ועל כן לא גורע שטח נוסף בחדר מלבד מידת העומק מוכפלת במידת הרוחב. ברם, ארון הזזה מינימלי ניחן במידת עומק 60 ס"מ ובמידת רוחב של 120 ס"מ. יידרשו 7,200 מ"ר להטמעת הארון. לכן, התשובה איזה ארון לבחור אינה חד משמעית. בחדרים קטנים מאד, ייתכן כי ארון פתיחה יהיה עדיף. להלן מקבץ הטיפים שיעשה סדר ויסייע לכם לבחור את ארון החדר האולטימטיבי.

טיפ מס' 1 לבחירת ארון פתיחה

בחדרים מאד קטנים, ניתן להסדיר ארון בעל ממד עומק צר של 54 ס"מ (60 הוא הסטנדרט) וממד רוחב 70 ס"מ בלבד. הצבע בו ניתן להסדיר ארון זה הוא לבן או שמנת, כאשר לעתים ישנם מבצעים על ארונות בצבעים שונים מכך. במידה ואינכם בטוחים כיצד לגבש את עיצוב הארון בחדר, בחרו בצבע שמנת. הוא לבן כהה ועל כן מתמזג בכל מקום, גם בסביבה מודרנית וגם בסביבה כפרית על טהרת החום.

טיפ מס' 2 לבחירת ארון הזזה

כפי שציינו – ארון הזזה מינימלי הוא בעל מידות 60 ס"מ עומק ו-120 ס"מ רוחב. ארון ההזזה הוא רהיט מאד גבוה, אשר מיתמר ל- 2.4 מ' ולכן שוב מאד לערוך מדידה בחדר ולבדוק שהוא מתאים. ארון הזזה מגיע בצבע לבן שלג, לבן שמנת או אלון מבוקע. ארון אלון מבוקע הוא היחיד שיש לו פרזול כסוף בצד. ליתר הארונות אין רכיבי פרזול. לכן, אם אינכם בטוחים מהו עיצוב החדר, מומלץ לבחור בארון לבן שמנת שהוא בר שילוב בכל מקום. כשחושבים לבחור ארון הזזה אלון מבוקע, יש לבדוק התאמה לצבעים בחדר. גם אם הם צבעי עץ, לא בטוח שתושג התאמה. בדקו זאת עם הדמיית מחשב וודאו כי הפרזול הכסוף של הארון עולה בקנה אחד עם הפרזול בחדר.

טיפ מס' 3 לבחירת דגם מדפי הארונות

תמיד תבחרו מדפים מחוררים בצדדים. מדפים אלו מאפשרים לכם לעקור אותם מהחורים בארון ולהציב בגבהים אחרים בתוכו. במידה ותצטרכו לאחסן כריות ארונות או ציוד שאין לו מקום, תזדקקו לפונקציה זו. באמצעותה, תוכלו ליצור תאים גדולים בתוך הארונות ולהציב בהם תכולה בעלת מידות גדולות.