יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

כסאות משרד

כסאות משרד נותנים את הטון במשרד והם המאפשרים שימוש קל ונוח והספק עבודה ראוי לעומת כאבים וסבל כמו גם הספק עבודה גרוע של העובדים, וכן של המנהלים.

איך בוחרים כסאות משרד?

בחירת ריהוט משרדי נכון הינה אקוטית ומכריעה מאחר ויש לה השפעה רבה על איך שהמשרד יתנהל ואיך ייראה בית העסק שלכם. כסאות משרד כוללים את כסאות המנהלים, כסאות העובדים, וכסאות הלקוחות, כאשר אם המשרד מסועף ומחולק לתפקידים שונים הרי שכל תפקיד יצריך כסאות משרד אחרים. שרטט למשל, במשרד מהנדסים, חייב כסא ארגונומי שיתאים במדויק לגופו ולשולחן השרטוט שלו.

כסאות משרד למנהלים צריכים להראות מכובדים ומרשימים, אך יתרה מכך עליהם להיות נוחים ולאפשר לקפטן של הספינה לנווט אותה כאשר הוא ישוב שעות ארוכות על כסאות משרד הנוחים ביותר.

הרושם שנוצר אצל הלקוחות או שותפים עסקיים פוטנציאליים אף הוא נתרם מבחירת כסאות משרד נכונים, ובפרט אם נוחים הם. לקוח שבא לסגור עסקה יהיה קשוב הרבה יותר אם יהיה לו נוח. הוא יגלה סבלנות ובאמת יתעניין בדבריכם ולא יחפש כיצד לקום וללכת או לא יידע לשים את האצבע על מה מפריע לו בפרטי העסקה, שלמעשה הדבר יושב על אי נוחות פיזית פשוטה.

כסאות משרד כאמור צריכים להיות נוחים ועם זאת משובחים ומזמינים את העובדים- קטן עד גדול לשבת עליהם בנחת כמו גם את האורחים המבקרים במשרד. אך ממה עשויים כסאות משרד?

ובכן, הדבר תלוי כאמור באופי המשרד ובתפקידים במוצעים בו. כסאות משרד יכולים להיות עשויים פלסטיק, מתכת ואפילו עור. ייתכן גם שילוב שלהם. חשוב להגדיר מהם הצרכים המדויקים של כל בעל תפקיד ורק אחר כך לבחור עיצוב וחומרים מהם יהיו עשויים כסאות משרד. לא משנה באיזה חומר תבחרו, אך וודאו כי כסאות המשרד הינם ארגונומיים ונוחים.