יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

 קונסולות שולחניות גבוהות לאיפור – הרהיטים שאתם צריכים בחדרי השינה

מהן קונסולות ומדוע הן נקראות "שולחניות"? הקונסולה היא ריהוט שמפוסל כמו שולחן: 4 רגליים ומעליהם גוף אחסון. ההבדל טמון בגובה. בעוד מול שולחן מתנהלים בישיבה, מול קונסולה מתנהלים בעמידה. מדוע? משום שזהו פתרון אחסון ולא פתרון ישיבה. היא משמשת כהתקן חד-מדפי למי שלא מעוניין לקדוח מדפים בקיר ועבור מי שאין לו מקום לשים מזנון רב-מדפי. בשל כך, החדר בו הרהיט הזה הוא הנפוץ ביותר יהיה בדרך כלל חדר מגורים ובפרט חדר שינה. ניתן להתקין מראה מעל הקונסולה באופן אנכי ויצרתם פינת איפור נהדרת. מעוניינים לדעת כיצד לבחור קונסולות כאלו? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע.

בחירת הגובה של הקונסולה

בעוד שולחן אוכל או עבודה הוא רהיט שגובהו הממוצע הוא 75 ס"מ, קונסולה נמוכה היא בגובה 90 ס"מ וקונסולה גבוהה יכולה להגיע ל- 110 ס"מ. בשביל להתאפר ולבצע פעולות נוספות בעמידה, הדרך הטובה ביותר לקבוע את גובהן של קונסולות הוא לדמות עמידה מול שולחנות. קחו סרט מדידה והוסיפו גובה ביחס לגובה השולחן על מנת לדמות את פועלכם. כעת, כשאתם מחפשים קונסולה, עברו על מידות הגובה ואתרו רהיט במידה שבדקתם זה עתה.

קביעת מידת העובי של הקונסולה: רגליים דקות או עבות

לנתון זה אין משמעות פונקציונאלית אבל תהיה לו משמעות עיצובית נרחבת. אם החדר שינה שלכם קטן, מאד מומלץ שרגלי הקונסולה יהיו דקות. אם החדר גדול מאד מומלץ שהן תהיינה עבות. רק ככה תוכלו לשמור על פרספקטיבה נכונה בחדר. במידה והוא קטן, הקונסולה לא תבלוט באופן מגושם, ובמידה והחדר גדול היא לא תהיה חסרת השפעה על העיצוב שלו.

אפיון העיצוב של הקונסולה

העיצוב של הקונסולה מתבטא בבחירת גוון נכון וצורה נכונה של הרהיט. ההשראה הטובה ביותר בחדר השינה היא הרהיטים השולחניים הנוספים שיש בחדר: שידות המיטה, שולחנות קטנים בגובה נמוך, אם ישנם, וכמובן גם המיטה אם הבסיס שלה בנוי בפורמט של 4 רגליים. על פי עיצוב הרגליים וראש הרהיט תוכלו לדעת איך צריכה להיראות הקונסולה שלכם: קונסולות יכולות להופיע עם רגליים מעוגלות או מלבניות, בעיצוב כפרי דומה לחום או מודרני דומה ללבן. כמובן שישנם גווני ביניים כמו אפור, שחור וצבעים חמים וקרים מגוונים. חשוב לבחור קונסולות שישתלבו עם מראה החדר ויוסיפו לו נופך דקורטיבי בר קיימא.