יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק

ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק נהיה נפוץ יותר ויותר ככל שמתקדמת הטכנולוגיה. הריהוט העתיק נעשה יותר מיוחד בעקבות התפתחות הריהוט המודרני והעכשווי. בית שמסוגנן בריהוט יוקרתי בסגנון עתיק בדרך נראה יותר חם וביתי מאשר בית שמעוצב שסגנון עדכני ומודרני. היום, חברות רבות מייצרות ומייבאות ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק כיוון שהבינו את הרצון של אנשים לרכוש ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק ולעצב את ביתם בסגנון עתיק וחם יותר.

הריהוט העתיק מתאפיין בצבעים חמים, בשימוש בעץ כהה, בהדפסים ועוד. הריהוט העתיק הנמכר בחנויות הנפוצות הוא אינו ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק באמת שיוצר לפני כמה עשרות שנים, הוא ריהוט בגנון עתיק. כלומר, חברות מנסות לחקות את הסגנון של פעם. יש סגנונות רבים של ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק למשל, סגנון הרנסאנס שהיה מקובל בצרפתי או סגנון המאה התשע עשרה באנגליה ועוד.

היום, יש רהיטים רבים שהם באמת ישנים אך עברו שיפוץ כדי שיראו עתיקים, יפים וגם שיהיו שימושים באופן בטוח והם נמכרים בחנויות ריהוט יד שנייה במקומות רבים בארץ. בנוסף, את הריהוט העתיק לא חייבים למצוא רק בחנויות יד שנייה או ברשתות גדולות לריהוט אלא גם בשווקים שמתמחים ביד שנייה.

אם יש לכם רעיון בראש לרהיט בסגנון עתיק ואתם לא מוצאים את הרהיט הזה בחנויות, לפנות לאי מקצוע שיעזור לכם ליצור את הרהיט שאתם רוצים. למשל, אם אתם רוצים ספה בסגנון מסוים. אם מצאתם ספה שהיא בערך בגודל והיא אינה יקרה, קנו אותה וקחו אותה לרפד שישנה את הריפוד לפי מה שאתם רציתם ולפי הרעיון שיש לכם בראש. וודאו עם בעל המקצוע כמה יעלה לכם להפוך את הרהיט שתקנו במחיר נמוך למה שחשבתם עליו ואם המחיר מקובל עליכם סכמו זאת.

ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק בהחלט יגרום לבית שלכם להיראות חם ונעים יותר אבל גם צריך לשמור על ריהוט יוקרתי בסגנון עתיק, כיוון שאם יש לך סלון עתיק והספה כבר לא בשימוש, עליכם למצוא ספה שתתאים לסלון העתיק שלכם וזוהי אינה משימה קלה בכלל ולכן, שמרו על הרהיטים שלכם. בהצלחה.

למידע נוסף בתחום הריהוט, חדרי ארונות ועוד היכנסו ללינק המצורף.