יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 כך מומלץ לבחור רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית

רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית הם מכשירי ההגברה הייעודיים עבורה. בחירתם כרוכה ביד רב – ממש כמו בחירת מקרן או מסך דק, עת מתבוננים בטווח הרזולוציות, באיכות התמונה ובסוגי היציאות במכשיר. אלא שכאן, הבחירה מתבצעת באמצעות הכרת עולם הסאונד וההגברה. לכן, קיבצנו לכם מידע חשוב בנושא אשר יסייע לכם לבחור נכוחה את מערכת ההגברה עבור הקולנוע הביתי שלכם.

מומלץ לבחור במערכת רמקולים פסיבית

בחירה כזו – פירושה שהרמקולים מגיעים בלי מגבר. הם בחלקם גם לא ניתנים להדלקה וכיבוי אלא מגיבים רק כאשר מחברים אותם למכשיר מגביר. מכשיר זה נקרא רסיבר וביכולתו להשתיק את הרמקולים, להגביר או להנמיך אותם, וכן לשלוט בכוונון הבסים והטראבלים שלהם (הצלילים הנמוכים והגבוהים בהתאמה). מערכת רמקולים פסיבית מציבה אתכם עם יכולות שליטה טובות בסאונד שנדיר למצוא במערכות אקטיביות בהן לרמקולים יש מגברים פנימיים. זאת, בשל איכות הרסיברים ואפשרויות ההגברה, לצד שיפור גם ברמקולים עצמם שמתפקדים כאמצעי שמע בלבד ולא כאמצעי הגברה.

מומלץ לבחור רסיבר עם אפשרויות הגברה מרובות

רסיבר עם טווח עוצמות רחב ואפשרויות הגברה מרובות הוא הרסיבר המומלץ ביותר לבחירה. כשאתם מסדירים רסיבר מסוג כזה בסלונכם – יש לכם אפשרויות מרובות לשליטה על הווליום ועל ה- "צבע" של הסאונד (הדרך בה הוא יישמע). בכך, אתם יכולים לשנות את מערך הסאונד בכל צפייה על פי טעמכם באישי. מומלץ לבדוק כמה שיותר רסיברים בחנות סאונד ולבחור רק בזה אשר התרשמתם שהוא מספק הגברה איכותית. על מנת לבדוק זאת, רצוי לבדוק כמה סטים של רמקולים המחוברים אליו. כך, תוכלו לדעת אם טיב הסאונד שאתם שומעים נובע מהם או מהרסיבר, ולמצוא את הרסיבר האיכותי ביותר לטעמכם.

ריבוי חיבורים ברסיבר – יתרון

מומלץ שברסיבר שלכם יהיו כמה שיותר אפשרויות חיבור למערכות רמקולים: חיבור סטריאו L R, חיבור ריבוי רמקולים וסאב וופר, ועוד. בכך, אתם מאפשרים לחבר סטים רבים של רמקולים ותוכלו לעבוד עם דגמים אחרים שלהם בעתיד מבלי להחליף את הרסיבר, שיישמש אתכם גם אז. כך, אתם מסדירים פתרון הגברה איכותי לשנים רבות. 
 
רמקולים ורסיברים איכותיים ניתן למצוא בקלות בחנות סאונד ייעודית לקולנוע ביתי!