יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 מדוע להעדיף לרכוש שואב אבק רובוטי על שואב ידני?

שואב אבק ידני נבחר על פי איכות המנוע ויכולת הניוד שלו (עד כמה הוא קל משקל וקל לשינוע ממקום למקום). יחד עם זאת, הוא עדיין שואב אבק ידני. אתם צריכים להפעיל ולכבות אותו, לספוג מרבצי אבק שנפלטים מהמכל כאשר הוא מלא, ולהרגיש שאתם מתאמצים בשביל לבצע פעולת שאיבת אבק פשוטה. עם שואב אבק רובוטי הניקיון מתבצע בהיגיינה מלאה, עם הגנה מושלמת ממרבצי אבק. הוא נע בעצמו ולא מתריך החזקה בידית והנעה על ידיכם. יתרה מכך. הוא מתוכנת, כמו בינה מלאכותית, לזהות קירות ומדרגות, לעצוב ולהסתובב או לצדד להמשך הניקיון.

שואב אבק קטן שעושה דברים גדולים בבית

שואב אבק רובוטי אינו רק מכשיר שאיבת אבק. זו מכונת ניקיון אוטומטית לכל דבר ועניין. ניתן להשתמש בה לניקיון רצפות, פרקטים וכל סוג אחר של משטח, לרבות משטחי חוץ כדוגמת דקים לגינה. שואב אבק רובוטי מתוכנת לשילוב כמה תכניות בטור. אם יש לכם בבית גם דקים, גם בטון וגם שטיחים, ניתן לחלק את השואב הרובוטי לשלוש תכניות לביצוע אחת אחרי השנייה. מעוניינים להכיר טוב יותר את תכניות הבוטיק של שואב אבק רובוטי? 

ניקיון מקומות צרים מאד, לרבות מתחת לארונות ולמקררים

נשפך לכם אוכל לבעלי חיים מתחת למכונת הכביסה? הארון רווי מרבצי אבק תחתונים אך אין לכם גישה לנקות שם? שואב אבק רובוטי מכיל זרועות ניקוי שיכולות להגיע לאותם מקומות. הן מטפחות אותו ומוציאות ממנו את כל מרבצי האבק ביעילות ובקלות. שואב אבק רובוטי הוא אחד מהתקני הניקיון הקלים והמבטיחים אשר יניבו לכם בית נקי וחלק ביעילות.

תחזוקה קלה ופשוטה לכל דגם רובוטי

אחד היתרונות הבולטים של שואב אבק רובוטי הוא יכולות התחזוקה הקלות שלו. ריקון מיכל האבק נעשה בקלות רבה, והוא מותקן חזרה על הרובוט באותה פשוט בה הוצא ממנו. הרובוט עצמו מכיל סוללה ארוכת טווח הניתנת לטעינה מהירה. זהו אחד ממכשירי הניקיון היותר חכמים שנודעו והם מפשטים מאד כל פרויקט ניקיון ביתי, משאיבת אבק עלך בדים ועד שאיבת אב ק ממשטחים קשיים של מרצפות. בואו להתנסות באחד מאביזרי הניקיון המבוקשים והמוצלחים בשוק!