יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 עיצוב הבית – כך תממשו אותו ביעילות

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד לתכנן נכוחה את עיצוב הבית שלכם, במאמר זה אנו מספקים את כל האנקדוטות החשובות באמת למימוש משימה זו. במאמר נעסוק בשתי הסוגיות המאתגרות ביותר, שהצלחה בהן סוללת לכם את הדרך ליתר שכבות העיצוב בקלות רבה: דלתות הפנים וחדרי השירות. מדוע העיצוב נחשב מאתגר? בדלתות, בנוסף לשאלת העיצוב החיצוני, קל מאד ליפול בעקבות חוסר ידע טכני, כי יש הרבה מאד רמות של דלתות פנים. יחד עם זאת, הוכח בעבר כי יש סף שחשוב לא לחצות בשביל לשמור על איכות רבת שנים. בחדרי שירות, רמת המבריקות, בליל הצבעים השזור יחדיו ורשמיות החדר נראים עשרות מונים יותר נוכחים מאשר בחדרי מגורים ולכן נדרש ידע עיצובי מקדים. בכל הסוגיות הללו נעסוק כעת במאמר זה.

עיצוב הבית באמצעות דלתות פנים איכותיות

דלתות פנים ניתנות לעיצוב בסגנון כפרי עם צבע עץ ורכיבי פרזול בולטים, או עם צבע בהיר או לבן וידיות פרזול יותר קטנות. כמובן שקיימות עשרות דוגמאות של צבעים דומים לספקטרומים הללו לכאן או לכאן, וגם למבנה המשקוף יש משמעות: בולט או בקו ישר עם הדלת. באמצעות הדמיית מחשב של חנות עיצוב הבית קל מאד להגיע למסקנות הנכונות. נשאלת השאלה מהי איכות הדלת שאתם צריכים? דלת שעולה פחות מ- 600 ₪ היא דלת WPC, תערובת פלסטיק ונסורת עץ ישן, בוודאות. חומר זה נחשב חלש ובר-קילוף מכל מגע קטן שאינו במקום, כולל מגע של יד מזיעה. וזה עוד כלום לעומת המילוי שמגיע עם המוצר, כוורת קרטון, שתוך 3 חודשים של שימוש בורגי הידיות צפויים לרקוד בתוכו עקב בלאי חורים צפוי. משקיעים כסף וקונים במקום זאת דלת PVC עם מילוי פלקסבורד נגד או או קלקר נגד מים, המתאים לחדרי רחצה.

עיצוב הבית באמצעות מוצרים לחדרי שירות

מוצרי עיצוב הבית לחדרי שירות הם מקלחונים, ארונות אמבטיה וכמובן תשתיות של מטבחים: ארונות ושיש עבודה. בחדרי אמבטיה, הטרנד העכשווי הוא הארון התלוי שמשדר עיצוב רב שכבתי עוצמתי במיוחד, עם יחידות אחסון תלויות או מונחות מסביבו. המקלחון בדרך כלל ניתן לקיבוע בפינת החדר, אבל ניתן לקבעו גם במרכזו במקביל לאחד הקירות. מטבח גדול מומלץ למימוש עם מזנון אי למטבח במרכזו ומטבח יותר קטן, עם אי למטבח שישמש בתור מזנון ויונח בגבול בין המטבח לסלון או לפינת האוכל. כל מוצר שאתם מזמינים למי מהחדרים הללו חייב להיות מוסדר רק בהתקנה מקצועית בשביל לא לאבד מהאחריות עליו.