יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 מדוע הכי כדאי לבחור לחדרים ביתיים ארונות הזזה?

ארונות הזזה הם התקני האחסון שיעשו לכם את החדר למעוצב ומלוטש ביותר! בין אם זהו חדר ארונות או חדר השינה שלכם, ארונות הזזה מכילים את כל הנתונים העיצוביים הייחודיים אשר מאפיינים חדר מעוצב: סטייל בעיצוב הצורני של המוצר, גוונים מרהיבי עיין, ובחלק מהדגמים יש אפילו מראה קדמית המתפרסת על פני דלת ההזזה או חלקה.

לא רק בעיצוב: הארונות הפרקטיים ביותר לדייר

ארונות הזזה לא רק יוצרים נוסחה עיצובית חדשה ושוברת שוויון בכל חדר, אלא גם משפרת משמעותית את הגישה שלכם לתכולת ביגוד במיוחד כאשר בחדר קטן וצפוף. בחדרים קטנים, כל ס"מ קובע, אז מהי הסיבה שלא כל מי שגר בכאלו בוחר ארונות הזזה? רבים חוששים מכך שהעומק של הארון חייב להיות 60 ס"מ, בעוד בארונות פתיחה ניתן להצר אותו ל- 54-57 ס"מ. אולם, היתרון של הצבת ארון כזה תעפיל על כך: סט דלתות הזזה חד ממדי שלא מצריך שימוש בנפח. זה כבר לא הבדל זוטר של 3-6 ס"מ אלא של עשרות ס"מ שהיו נגרעים על ידי דלתות הפתיחה.

בחירת עיצוב כמו של תמונת קיר

ארונות הזזה תמיד מגיעים בעיצובים מעניינים, אשר חלקם תמונות מודפסות, חלקם איורי סובלימציה וחלקם גרפיקות ממוחשבות שימושיות, כמו למשל אסופה של צבעים וצורות שבחלקם יש מראות, או ארון מראה שלם. כשאתם בוחרים עיצוב, לכו עם הלב שלכם ובחרו את מה שמתפרש בעיניכם כיפה ביותר. מומלץ לבדוק אם ניתן להשביח פרקטית את הבחירה ולהסדיר ארון עם מראה קדמית. 

ללא תחזוקה שוטפת: רק להביא בגדים

ארונות הזזה, בשונה מארונות פתיחה בהם חייבים לשמן צירים, אינם מצריכים כל עבודת תחזוקה. הם מגיעים ממודפים, עם פלטה חיצונית חזקה ממיטב חומרי הייצור: עץ, שבבית, זכוכית ומתכות אלחלד. ארונות הזזה, מרגע שהוטמעו בביתכם, מאפשרים לכם שימוש לכל החיים ללא צורך לבצע כל פעולת תחזוקה. זו אינה עובדה טריוויאלית, שכן ארונות פתיחה עם פרזול של צירים תמיד הגיעו עם מתכת מחלידה כמו ברזל מנימוקי עמידות, ואז הדיירים ביצעו שימון תקופתי מדי חודש או חצי שנה. ארון הזזה אינו מצריך מכם משימות אלו; הוא יישאר עמיד וייראה כמו חדש כל אימת שתשתמשו בו.