יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

Home Styling

הום סטיילינג הוא תהליך עיצוב הבית. מבחירת הרהיטים ועד בחירצת התקני האחסון, מעיצוב הקירות ועד עיצוב הרצפה, מסייע יועץ ה-Home Styling בעיצוב הבית. הפרדוקס בין צעירים ומבוגרים בקוראם זאת ודאי שונה, ולכן נתחיל לפנות דווקא אל צעירים שנדרשים לעצב את ביתם. כיום, ניכר כי אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים שיהיה בבית שלכם, כיצד ייראה העיצוב בכל חדר, ואפילו עד רמת הכסא הקטן ביותר אתם יודעים מה צפוי להיות בבית. יחד עם זאת, רבים מהרצונות שלכם עשויים להיות רצונות סותרים, משום שבית זה אינו חדר בודד ואפילו לא 2 חדרים, אלא לרוב – מדובר בקומפלקס גדול שיש לעצב. לכן, הסיכוי לעשות טעות עיצובית גדול, ומוטב שמעצב Home Styling מקצועי ילווה אתכם. למבוגרים אנו מציינים – כי בגיל כזה ודאי שרמת העצמאות בה אתם מרגישים פחותה מאז הייתם צעירים ונמרצים, ויחד עם זאת, יועץ Home Styling אינו תחליף למחשבה עצמאית. חשבו היטב כיצד הבית ייראה, באיזה סגנון עיצוב, ועם אלו סגנון רהיטים "תחיו" בשלום. על פי נתונים אלו יועץ עיצוב הבית יסייע לכם להרכיב נוסחת עיצוב שלמה, אבל חשוב שתהיו מעורבים בהתהוותה ככל שתוכלו.
 
התוויית עיצוב הבית מההתחלה ועד הסוף – כך מומלץ לעבוד
 
אנו ממליצים מאד לעבוד עם חברה המתמחה ב- Home Styling ולעבור עם נציגיה חדר אחר חדר, מתחם ציבורי אחר מתחם ציבורי, חצר אחורית וחצר קדמית, עד שתעברו על כל השטח ותהיה לכם נוסחת עיצוב בדוקה. במהלך עבודה זו חשבו על השילוב של הצבעים השונים זה עם זה, ושל הצורות השונות זו עם זו. חשבו על עיצוב הקירות החיצוניים, במידה וזהו בית פרטי ולא דירת בניין/דופלקס, כך שיתאימו לסביבה בה הם נמצאים.
 
נושאים חשובים על סדר יומו של העוסק ב- Home Styling עבור ביתו
 
בחירה בחומרי ייצור משובחים עבור רהיטים, התקני אחסון, קירות תקרות ומרצפות. בחירה בעיצובים שיתאימו לסגנון עיצוב הבית הנבחר. בחירה ברכיבי עיצוב שאינם גדולים או קטנים מדי לחדרי הבית על מנת לא ליצור עיצוב מגושם מדי.
 
למידע נוסף על Home Styling אנא פנו לחברת יגל בריכות המתמחה בעיצוב בריכות לבית!