יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 מדוע מומלץ לעצב את הקירות והרצפה עם אריחים מצוירים?

פעמים רבות אנו בוחרים עיצוב לרהיטים שלנו ולפתרונות האחסון ומגיעים למסקנה שלא צריך לעסוק בקירות ובמרצפות: הראשונים תמיד לבנים והשניים – רצוי לבחור להם צבע דומה ללבן כדי לא "להרוס", או לחילופין פרקט גרמני מלמינציה. האמת היא שמי שגר בבית מעוצב הוא מי שאוזר אומץ לבצע תכנון דקורטיבי עבור קירותיו ומרצפותיו, וכיום זה הרבה יותר קל מאשר בעבר. חנות אריחים מציעה בהדמיית מחשב פשוטה את בחירתם של אריחים מצוירים שיעשו את הבית שלכם ליחיד ומיוחד במינו!

אושר ושמחה צרופים בכל פעם שחולפים ליד הקירות

אין ספק שקיר צבעוני הוא קיר הרבה יותר מבקרן ואטרקטיבי מקיר לבן. קיר צבעוני זה קיר שמביטים בו כשמכינים מזון במטבח או כאשר מתכוננים לעשות מקלחת. קיר צבעוני הוא קיר שמביטים בו כל בוקר כשקמים לצחצח שיניים. קיר צבעוני זה קיר שאתם יושבים לידו עם האורחים בסלון. רצפה צבעונית איכותית היא כזו שנשמרת גם לאחר שנעשה עליה שימוש אינטנסיבי, ובכך משלבת עיצוב עם עמידות. כל זה יכול להיות חלק מעיצוב ביתכם.

תחזוקה קלה ופשוטה

בניגוד למיתוסים המדוברים, אריחים מצוירים עמידים יותר וקלים יותר לתחזוקה מאשר אריחים רגילים מהסיבה הפשוטה: אלו חומרים קרמיים. בשונה מחומרים 100% טבעיים כמו גרניט או טראצו, חומרים קרמיים מיוצרים במפעלים בהתאם לדרגות שחיקה וספיחת צבע שונות. ככל שאתם בוחרים ברמות גבוהות יותר של פרמטרים אלו אתם מבטיחים שהתחזוקה תהיה הכי קלה שיש. אריח עם דרגת שחיקה גבוהה הוא אריח שניתן להפעיל עליו כוח רב בדריכה ובמגע ולא יאונה לו כל רע. אריח עם רמת ספיחת צבע גבוהה מבטיח כי אם הוא יבוא במגע עם חומר מכתים כמו רוטב עגבניות, כורכום, חומר ניקוי חזק וכד' – הצבע ייספג ולא ייצור כתם.

ניתן "לפתוח" מראה של חדרים באמצעות האריחים ברמה הדקורטיבית

חדר קטן עשוי להיראות למתבונן גדול ולהיפך, אך ורק בשל סוג האריח שבחרתם. אם אתם מטמיעים אריחים בהירים בחדר קטן, זה יוצר תחושה של חדר גדול. אריחים כהים בחדר גדול יוצרים את התחושה ההפוכה של סגירות ומופנמות. אנו ממליצים לבחור את מידות הבלטה של האריחים בהתאם לגודל היחסי האמתי של החדר: אריחים קטנים לחדר קטן, ואריחים גדולים לחדר גדול.
 
עוד עשוי לעניין אתכם: עיצוב חדרי אמבטיה