יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 שאלות ותשובות על בחירת ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

בחירת הברזים שלנו בבית משפיעה רבות עיצובו של כל חדר רחצה, שירותים ומטבח. במאמר זה נביא מעט סוגיות מעולם עיצוב הברזים על מנת שכל אחד יוכל להתאים לעצמו את האביזר המושלם לכל חדר. יפורטו נושאים כמו עיצוב, מיקום נכון של הברז ביחס לכיור, והצנעת חלק מתשתית הברז בקיר במקרי הצורך. קריאה מהנה!

כיצד מומלץ לבחור ברזים לחדר אמבטיה כפרי?

כפי ששמתם לב, בברזים לא הצבע הוא שמשפיע על העיצוב אלא הצורה ואופן המיקום. על מנת להגשים את האפקט הכפרי בחדר האמבטיה – יש לבחור ברז קיר. מדוע? משום שחציבת מתקן מים בקיר ללא חשיפת הפרזול מעניקה לכיור מראה של שוקת ואפילו באר מים קטן אם הכיור מספיק עמוק. כמובן שאם מדובר בכיור שמראש נראה מודרני, כמו נירוסטה אפור, המהלך לא יניב את המטרה הרצויה. הכיור צריך להיות בעצמו מעוצב בסגנון עתיק, למשל כיור עגול מונח או שקוע. בכיורי מלבן, גם אם הם קרמיים ולא מתכתיים, שילוב ברז קיר לא מתאים כעיצוב כפרי, אבל ניתן לראות בזה עיצוב מודרני מינימליסטי, עליו נרחיב בפרק הבא של מאמר זה.

מהו המאפיין של ברז מודרני?

בעיקרון, בכל בית בו הכיור מלבני ישנה תשתית עיצובית מודרנית חזקה. על מנת לחדד אותה עוד יותר, ולהשתמש במודרניזציה בשביל להביא ליטושים דקורטיביים יפים למרחב, מומלץ להשתמש בפרזול לברזים, מעין מנוף שמגביה אותם קלות ומאפשר להתבונן בברז כשהוא נמצא על הגובה. דרך אחת לעשות זאת היא לבסס מגבה-קשת עגול, ודרך שנייה – רי"ש מתכתית עם קודקוד מלבני. יש לבדוק בהדמיית מחשב מה מתאים יותר לכיור שלכם.

מה עושים עם פרזול הברז כאשר ארון האמבטיה או המטבח ממוקם סנטימטרים בודדים מעל הכיור?

במקרה כזה יש לבחור פרזול ברזים שטוח. פרזול זה הוא מוט קטן מאד, של לא יותר מ- 3-4 ס"מ, שמעליו מחובר ברז אופקי שטוח. הוא ממוקם, כאמור, במרווח של 3-4 ס"מ בלבד מפיר הכיור ועל כן יכול להשתלב עם הארון שמלמעלה. קונסטרוקציה זו מתאימה במיוחד לחדרי אמבטיה ומטבח מודרניים אך ניתנת לשילוב גם בעיצובי בית כפריים.