יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
shutterstock 1
דגם: shutterstock 1
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 2
דגם: shutterstock 2
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 3
דגם: shutterstock 3
לפרטים נוספים>>
shutterstock 4
דגם: shutterstock 4
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 66877066
דגם: shutterstock 66877066
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 88807168
דגם: shutterstock 88807168
לפרטים נוספים>>
 

עיצוב דלתות

מעוניינים לזכות במלוא המידע על עיצוב דלתות? גם לכם נמאס להתעורר כל בוקר לדלת הכניסה ולדלתות הפנים שלכם ואתם מעוניינים לשדרג? במאמר זה נסקור בפניכם דרכים לבצע עיצוב דלתות בצורה הטובה ביותר. ראשית כל, חשוב לציין כי פגישה עם מעצב פנים הנה הכרחית בתחום. עיצוב דלתות הוא תחום ששמור למקצועני עיצוב אקדמאים כמוהו, אך חשוב שגם אתה ואשתך תתנו את דעתכם, ותנסו להתחיל לעצב במו ידיכם בטרם תשתפו את מעצב הפנים. האחרון יסייע לכם לגמור את ההלל ולצייד אתכם בעבודה שתוכלו להשיג בשוק באופן ריאלי על סמך נסיונו בתחום עיצוב דלתות בתנאי השוק הישראליים.

הליך תכנון העיצוב

הליך התכנון מתחיל עצמאית: יש לשבת ולחשוב על הדלתות שלכם: מדלתות הכניסה ועד לדלתות פנים. אנו ממליצים, במידה ותרצו גם פרטיות במטבח, לרכוש דלת הזזה למטבח על מנת שתוכלו לבשל מבלי שיתר בני הבית יפריעו לכם. לגופו של עניין, במידה ועברתם לבית חדש, מצאו את הגרמושקָה: התכנון של הבית, והתחילו לשרטט במקומות המיועדים לדלתות כל מיני רעיונות לדלתות. עשו זאת יחדיו עד אשר תגיעו לתוצאות מוסכמות כלשהן. עכשיו, שאתם יודעים אלו דלתות נחוצות לכם, המשיכו בהליך עיצוב דלתות, הפעם בליווי מעצב פנים.

מהות העבודה עם מעצב הפנים

מעצב הפנים אינו גר בדירה במקומכם: הוא כלי שרת אשאר נועד לסייע לכם להגיע אל עיצוב דלתות מרשים מחד וריאלי מאידך: הדלתות שהוא מייעץ לכם עליהן ברות השגה בשוק הישראלי. יש לגשת למעצב הפנים עם רשימה מסודרת של שרטוטים ותכתובות של דלתות הנחוצות לכם. הוא יסתכל על הרשימה, ובמקרה הצורך – יביט בתוכנית ה "גמושקה" של הבית על מנת שיוכל לפסוק האם הדלתות מתאימות לחדרים שבחרתם, תוך הסתכלות פיסית גם על החדרים בעצמם. לאחר דיון קצר, יחל השלב המעשי של השגת הדלתות.

תרגום מלאכת העיצוב לחיי המעשה

מעצב הפנים אשר סייע לכם במלאכת עיצוב דלתות יתחיל להסתכל בשלב זה למציאות בעיניים: הוא ייעזר בכל הניסיון שלו בתחום הדלתות על מנת להחליט האם ניתן להשיג דלתות כפי שתכננתם או לא. ידוע כי גם מפעלים שמעצבים עבורכם את הדלתות אך גם הם מוגבלים במה שהם יכולים לעשות, ולשם כך מעצב הפנים יקבע האם ניתן, בשורה התחתונה, להשיג את כל מה שביקשתם. בתום התהליך הוא ישרטט מחדש דלתות שדומות לאלו מתהליך עיצוב דלתות אותן ניתן יהיה להשיג ברחבי השוק.