יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 דלתות יוקרה בסטייל ייחודי לבית

דלתות יוקרה קל לזהות כבר במבט ראשון: הן ניחנות במראה מלוטש ובעיצוב חסר עקבות. בין אם הן דלתות מודרניות ובין אם הן מעוצבות בנוסחים עתיקים, העיצוב המתוכנן לפרטים, השימוש הנכון בצבעים והעבודה הנכונה עם יחסי ממדים בין המשקוף לדלת ובין הדלת עצמה לרכיבי המשנה מעידים כי הדלת פשוט פוסלה בשביל לספק לבית שלכם תבנית עיצוב חדה ומיוחדת. להלן דוגמאות לתבניות עיצוב שונות של דלתות פנים אשר מומלץ מאד לשלב בביתכם.

דלתות פנים צוהרים

דלתות יוקרה עם חלונות שקופים קטנים הנקראים צוהרים. זו לא דלת בלגית, אלא דלת עץ, פולימר או פורמייקה אשר החלונות נלווים אליה לצרכי חידוד העיצוב והם גם משמשים כמעין משטחי הצצה מחוץ לחדר. בחירת דלת בסגנון זה עבור חדר הבית צריכה להתייחס לאלמנטים הבאים: שילוב גוונים נפוץ בחדר, ושילוב צורות של דלתות ארון ומגירות שניכר כי קיים בחדר. בחירת דלת דומה, עם גוון זהה וצורות פלטה ומשקוף עקיבות למה שיש לכם בפתרונות האחסון תייצר בחדר שלכם את תבנית העיצוב הרצויה. מומלץ להיות יצירתיים בקביעת עיצוב החלון של הדלת על מנת להביא את הליטוש הייחודי לחדר. למשך, אם החדר קטן מומלץ לא לבחור חלון דלת גדול ולהיפך, בשביל לשמור על פרספקטיבה נכונה בכל מצב.

דלתות פנים כפריות

דלתות יוקרה אלו מעוצבות בסגנון הכפרי. מה המשמעות של זה ברמה הפרקטית? ראשית כל, הפלטה אינה חלקה. העיצוב שלה פרובינציאלי במרקם דקורטיבי קלאסי, עם פיתוחים, גילופים וחריטות אומן שבלוניות המקבילות לקו הצורה של הדלת. לצד זאת, המשקופים נראים בצורת גליל, או מלבן עם קצוות עגולים. המוטיב המעוגל של משקופי הדלת כשהוא משולב עם הפלטה החרוטה והמגולפת יוצר את העיצוב הכפרי במלוא הדרו. דלתות אלו ניתנות לבחירה בצבעים שונים, החל מחום או אדום או כתום ליצירת מראה וינטייג' ועד גוונים לבנים או שמנת להטמעת מראה מודרני כפרי.

דלתות כניסה ייחודיות בסגנונות שונים

מבחר דלתות כניסה יוקרתיות בעיצובים שונים: צוהרים, כפריות, מודרניות הייטק, ועוד. דלתות אלו ניתנות לזיהוי התאמה בקלות באמצעות שימוש בהדמיית מחשב של חנות דלתות. איתה, תוכלו להתאים בקלות את הדלת למרחב הכניסה שלכם.