יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 המדריך המלא לתכנון חדרי ישיבות במשרד

אם אתם עומדים לפני עיצוב חדר הישיבות המשרדי, מאד מומלץ לקרוא שורות אלה ובאמצעותן לגבש אופק עיצוב ייחודי אשר מתאים למשרד שלכם. עיצוב ותכנון חדרי ישיבות מהווה את אחת הפעולות החשובות במשרד. להלן שלבי המדריך המלא שיפרטו כיצד עושים זאת נכוחה ומבטיחים כי בחדר הישיבות שלכם יוטמעו רהיטי הבוטיק המתאימים ביותר עבורו.

בחרו בשולחן ארגונומי עם נקודות עגינה

שולחן חדרי ישיבות שהוא ארגונומי הוא כזה אשר מאפשר יציבה נכונה עם גב ישר בהינתן הכיסאות הנלווים אליו. בשולחן בו הגובה נמוך והכיסא גבוה נוצר בדיוק המצב הלא רצוי מבחינה ארגונומית, בו יושבים עם גף כפוף. בנוסף להקפדה על אלמנט הגובה, מומלץ לוודא שישנן נקודות עגינה בשולחן. מהן נקודות עגינה? נקודות חשמל, חיבור USB וחיבורים נוספים שיאפשרו לעובדים היושבים בחדר להפעיל את מחשביהם בקלות. במידה ואין רשת אלחוטית במשרד, רצוי לדאוג גם לחיבור קווי בכל עמדת שולחן.

בחרו סט כיסאות המתאים לשולחן חדר הישיבות

סט הכיסאות צריך להיות מעוצב בהתאמה לאותו שולחן בגוון ובצורות, כך שהשילוב שלהם יציג חדר ישיבות אחיד בעל מראה מלוטש. בנוסף, חשוב שהגובה של הכיסאות יהיה נמוך ביחס לשולחן על מנת שלא תיווצר בעיית יציבה בזמן הישיבה. הגובה לא צריך להיות נמוך מאד, אלא עד מידה של ישיבה עם גב ישר מול מסך מחשב. אם מול כל כיסא על השולחן היה מסך מחשב, הסנטר של היושב צריכה להגיע בדיוק לתחתיתו כשהגב ישר. זה מצב תקין ברמה הארגונומית.

בחרו עיצוב כולל לחדר הישיבות המחודש

ניתן לבחור סט של שולחן וכיסאות חדרי ישיבות בעל מראה עתיק בצבע חום, או בעל מראה חדש בצבע בהיר, ובפרט לבן. מאד מומלץ לבצע את הבחירה בהינתן העיצוב הקיים בחדר. למשל, אם יש בחדר גרניט פורצלן או דקים או פרקטים, כנראה שעיצוב שולחן בצבע עץ יהיה המתאים ביותר, לעומת משרד מודרני בו חדר הישיבות המתאים מתבסס על צבעים בהירים. כך, אתם מבטיחים חדרי ישיבות אותנטיים המתאימים למראה המשרד וממשיכים את המוטיבים הדקורטיביים שלו. חדרי ישיבות כאלו אתם צריכים בשביל להשלים את משימת העיצוב ולדעת שבחרתם נכון.