יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 ויטרינות מעוצבות לסלון – טיפים לבחירה

כאשר אתם צריכים לתת את הליטוש האחרון לעיצוב הסלון שלכם, מומלץ להוסיף אליו ויטרינה בה ניתן יהיה להציג חפצי נוי ואומנות בחזית החדר. כיצד עושים זאת, ואיך מתאימים את הדגמים שתצפו בהם לעיצוב הבית שלכם? להלן מאמר טיפים חכם שיעשה סדר ויסייע גם לכם ולבחור בהצלחה את הוויטרינה הסלונית. קריאה מהנה!

טיפ מס' 1: בחרו בוויטרינה שתשתלב עם רכיבי הזכוכית והפרזול הקיימים

בל נשכח כי ויטרינות הן משטחי זכוכית עם שלדת מתכת, בדיוק כמו החלונות הבלגיים, ובדיוק כמו מזנוני הזכוכית. מאד חשוב להיצמד לכמה שיותר רכיבים סלוניים מזכוכית ומתכת ולהשוות את העיצוב. השוו את הממדים של הרכיבים, האם הם עבים או דקים, והאם כאשר המתכת משמשת כפרזול היא מעוצבת בבולטות או בממדים דקים וקטנים שאינם מודגשים. מאד חשוב להיות עקביים עם התכולה הסלונית הקיימת שלכם על מנת להשכיל לשלב בהצלחה את הוויטרינה. היעזרו בהדמיית מחשב של חנות ויטרינות סלוניות במידת הצורך.

טיפ מס' 2: בחרו בוויטרינה שעונה על צרכי המיצגים שלכם

מאד חשוב לבחור ויטרינות אשר עונות על הצרכים של מה שאתם מבקשים להציג בחזית. אם יש לכם הרבה חפצי אומנות בגדלים מסוימים, מומלץ למדוד אותם, להבין מהו גודל התא הבודד לו אתם זקוקים ולרכוש ויטרינה בעלת דגם תאים זה. מאד חשוב לשים לב גם לגודלה השלם של הוויטרינה ולהשוות למקום הפנוי שיש לכם בסלון על מנת להבטיח היתכנות בהתאמת הרכיב אליו.

טיפ מס' 3: מומלץ לבחור בהתקן קל לתפעול ומרובה אפשרויות

צרכי האחסון בוויטרינות סלוניות נוטים להשתנות ולכן חשוב שההתקן יהיה בעל מדפים נשלפים או ניתנים לסידור בצורה שונה ממה שהותקן אצלכם, במידת הצורך. כך, אם תחליטו לאחסן עוד חפצים בוויטרינה או לחילופין, לגרוע חפצים, תמיד יהיו לכם דרכים לעשות זאת ולשלב אותה עם מה שיש עליה כרגע. מאד חשוב לא לוותר על הספונטניות שבשינוי הסידור ולא לבחור וויטרינה עם גודל מדפים קבוע. רק עם ויטרינות שניתן לשנות את גודלי המדפים, להוסיף או לגרוע אותם אתם יכולים להתנהל בבטחה עם הציוד שתציבו שם, מתוך ידיעה שהדבר נתון לשינויים ללא קושי.