יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

חדרי ארונות בעיצוב אישי  

כל העניין בעיצוב הארונות באופן אישי, הוא שאפשר מצד אחד לקבל בדיוק את המוצר שמתאים לכם, לטעם שלכם, לגודל החדר / הבית ומתאים לדברים שאתם עומדים לאחסן, ומצד שני אפשר לעשות אותם בדיוק לפי התקציב שלכם. לא קובעים לכם כמה זה עולה, אתם קובעים כמה אתם יכולים להוציא וביחס לכך, מתאימים לכם חדרי ארונות בעיצוב אישי. 

חדרי ארונות בעיצוב אישי – לא רק לעשירים 

אפשר לומר ש"אל תעשה" ראשון הוא להניח כי חדרי ארונות בעיצוב אישי הם עניין לעשירים בלבד. ההיפך הוא הנכון. לא רק שאפשר לעשות את החדר בזול יחסית, הוא גם חוסך הרבה מאד כסף, כך שהוא בעיקר מתאים לאנשים דלי אמצעים ורק אח"כ לעשירים. מחקרים מראים כי אנשים שמעצבים לבד את חדר הארונות שלהם, ואף מסוגלים לייצר אותו לבד ו/או מוצאים נגד ידידותי במחיר, יכולים לחסוך עד 6500 שקל בשנה! 

עיצוב חדר ארונותחדר ארונות בעיצוב אישי

מהו חדר ארונות?

אם יש לכם פינה, גומחה או ממש חדר שאין בו צורך (למשל, הילדים עזבו את הבית ואתם רוצים לשדרג ו/או לחסוך מקום) – חדרי ארונות מעוצבים בעיצוב אישי הם בדיוק מה שאתם צריכים. זה חוסך הרבה מאד מקום, מרכזים את כל הבגדים, הנעליים ומעילים במקום אחד, עם מגירות אחסון, מתלים ועוד. ככה כל החדרים מתפנים מהתכולה הזו שמתרכזת בחדר אחד! אם תרכיבו את החדר הזה בעצמכם, לאחר שהזמנתם הכול מנגר, למשל, זה יעלה לכם לכל היותר 4000 שקל. אפשר לומר ש"כן תעשה" משמעותי הוא סקר שוק בין הנגרים על מנת לקבל הצעת מחיר טובה למה שאתם צריכים, ואז תזמינו חברים / בני משפחה לעזור לכם להרכיב לבד! את העבודה של ההרכבה, שעולה כ-4000 ₪ בממוצע, תחסכו, וזה מוכיח שזה מתאים לאנשים בעלי אמצעים ממוצעים בלבד, ולא רק לעשירים. 

למה זה חוסך כסף / למה זה חוסך מקום? 

קודם כל, במקום למלא את הבית בדברים שמתקלקלים או צוברים אבק, דבר שגורם להם להיזרק ועולה כסף רב, אתם מאחסנים הכול בחדר שהוא נקי מאבק ומסודר. דבר שני, עלות העבודה הזאת חוסכת את הצורך להחליף ארונות ומפנה לכם מקום רב בחדרים האחרים. למשל, חדר ארונות ממוצע הוא ארונות של 2.5 מטר על 5 מטר אורך, דבר שבהחלט מכסה את כל הבית שלכם.