יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

הדעה הרווחת היא כי חדרי שינה הם החדר החשוב ביותר בבית לצד חדר המגורים. קשה מאוד להתווכח עם אמירה זו מכיוון שהרי כולנו ישנים בתוך חדרי שינה, כולנו מבלים בהם זמן רב, את כל הלילה ולכן על המרכיבים בתוך חדרי שינה צריכים להיות כליל השמות מבחינתנו.

 

כשאומרים חדרי שינה מתכוונים קודם כל למיטה. אך לפני כן, חשוב מאוד, כאשר מעצבים חדרי שינה לנסות ולראות את התמונה הכללית של איך יראו חדרי שינה שלנו בתוצאה הסופית. לכן, אם המיטה היא החשובה ביותר עבורנו, אז נבחר את סוג המיטה, הצבעים שלה, הגוונים שלה, המבנה שלה ובהתאם אליה, היא תיתן את הטון בהמשך עיצוב חדרי שינה.

 

אחרי שבחרנו את המיטה עבור חדרי שינה ניגש לבחור את השידה, או הטואלט בשמו הלועזי. לגברים שבינינו, נמליץ לקחת בשלב זה צעד אחד אחורה. זהו מרחב המחייה של האישה, כל אישה מדמיינת במוחה כיצד הטואלט שלה ייראה לכן היא זו שצריכה לבחור אותו, תוך התאמה לאלמנטים בתוך חדרי שינה שכבר נבחרו ועוצבו.

 

השלב הבא בעיצוב חדרי שינה יהיה של בחירת ועיצוב ארון הבגדים. בדרך כלל ארון בגדים בתוך חדרי שינה יהיה ארון קיר, מאסיבי וגדול. לכן יש לתכנן היטב כיצד הוא יהיה בנוי וכיצד יהיה אפשר לנצל את כל החלל לטובת אחסון מקסימאלי של כל הדברים שיד לאחסן.

 

לעיתים יש מקרים בהם, כאילוץ של מקום, גם הטלוויזיה צריכה להיכנס לתוך הארון וכיום יש מגוון פתרונות עבור חדרי שינה שדורשים שהטלוויזיה תהיה בתוך הארון. פתרונות אלו אמנם יקרים מאוד אך מאוד שימושיים ומאפשרי לחסוך הרבה מקום בתוך חדרי שינה, מה גם שלא תמיד חייבים להכניסה לארון כי ניתן גם לתלות אותה על גבי זרוע בתוך חדרי שינה.