יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

במאמר זה נספק מידע על אפיון ארונות הזזה בבתיכם. ארונות הזזה עשויים להיות חצובים בקיר או מונחים מלפניו. הם מסופקים ללקוח בגדלים שונים על פי התאמתם אליו: ישנם ארונות הזזה של 2 דלתות ברוחב 120 ס"מ, לעומת ארונות של 3-5 דלתות במידת רוחב גדולה יותר של 240 ס"מ ומעלה. במקבץ הטיפים שלפניכם נלמד נושאים כמו עיצוב ארונות, והתאמת מדפי האחסון הפנימיים עבורכם.

טיפ לעיצוב ארונות הזזה

על מנת להשכיל לתכנן עיצוב של ארונות הזזה בבית, יש להבדיל בין מקרים בהם הם נחצבים בקיר למקרים בהם הם משמשים ארונות קיר עומדים ללא חציבה. במקרה שהארון חצוב, בחירתו תהיה זהה לבחירת תמונת קיר. מדוע? משום שהחלק הקדמי הוא חלק מודפס ומהודר, מצויד במראה ובגרפיקה ממוחשבת ומתפקד, למעשה, כמוצר דקורטיבי צבעוני לכל דבר. היות וזהו החלק היחיד שרואים, הבחירה היא לגמרי כמו בחירת תמונה. לעומת זאת, אם הארון אינו חצוב, משמע שממדים נוספים שלו כמו המסגרת וקירות העומק משתתפים בעיבוי עיצוב החדר, ואז נדרש ידע בעיצוב פנים. במקרה זה יש לבחור את הארון בצבעים אשר תואמים לצבעי החדר העיקריים או המשמשים כצבעים מנוגדים עבורם ובכך יוצרים עיצוב בוטיק.

טיפ לתכנון מדפי אחסון בתוך ארון הזזה

על מנת שמדפי האחסון יתאימו לשימושיכם, חשוב לבחור אותם בהתאם לתכולת הביגוד בבית. אם אתם מחזיקים בבגדים לקיפול בתפוצה מרובה ובבגדים לתלייה בתפוצה מופחתת, אתם תזדקקו לארון שיש בו יותר מדפי כוורת למימוש הקיפול, ופחות מדפים עם מוטות אופקיים לתלייה. אם יש לכם ביגוד בגודל קטן כמו זוגות כפפות וגרביים אתם תזדקקו למגירות סגורות על מנת לשמור עליהם באופן הכי אופטימלי שניתן. באמצעות פנייה לחנות מקצועית לשיווק ארונות הזזה, ניתן לתכנן עבורכם את קונסולת האחסון המושלמת לשימושיכם. טיפ חשוב: ניתן לאחסן כריות של מיטות וסטים של מצעים בתוך ארונות הזזה אם מסדירים מדפי כוורת מוארכים, בגודל כפול לפחות מהגודל של מדף הכוורת הסטנדרטי. בכך, אתם מבטיחים שיהיה לכם מקום להטמיע מצעים, כריות וכל אביזר אחר שנחשב גדול וזקוק להקצאת מקום רבה כשמעמידים אותו במקום קבוע בסידור החדר.