יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות 

פרגולות הן פתרונות ההצללה האפקטיביים ביותר מחוץ לבית. הן עשויות אלומיניום יצוק, ובשונה מן העבר מתאפשרת בחירה גם מצבע שאינו מטאלי. אם יש לכם בית עץ או בית המבוסס על חצר פרקטים/ דקים, ניתן לבחור פרגולה מתכתית בצבעים החומים שתמיד רציתם. מעוניינים לקרוא טיפים נוספים שיסייעו לכם לבחור נכון את פרגולת החלומות שלכם?

החצר קטנה? הטיפ הבא יסייע לכם לבחור את הפרגולה הנכונה לכם

גם כאשר החצר קטנה, ואפילו מאד קטנה, אתם עדיין יכולים להטמיע בה פרגולה ולהשאיר לעצמכם את מלוא המקום הפנוי. במקרה כזה, מומלץ לבחור בפרגולת קיר. פרגולת קיר היא פתרון הצללה בעל 2 עמודים במקום 4, כשהחלק האחורי של הגג מחובר ישירות לקיר החיץ בין החצר לבית, מבחוץ כמובן. במקרה זה, הרצפה בחצר נשארת פנויה לחלוטין, כשהחלק הפנימי של החצר אינו נתפס בידי אף אובייקט נוסף.

מעוניינים לפתוח לעתים את גג הפרגולה כשהשמש בחוץ אינה חזקה? כך תבחרו נכון

במקרה בו אתם מעוניינים שאיטום גג הפרגולה לא יהיה קבוע אלא מווסת, יש לבחור את התקן ההצללה שלכם מסדרת פרגולות מתכווננות. פרגולות אלה מכילות גגות תריס עם שלבים. ניתן לפתוח ולסגור אותם בזוויות שונות. עצירת התריס על הזווית הנכונה נעשית באמצעות שלט חכם. על כן, זו פרגולה חשמלית שמסייעת לכם לשמור על רמת הצללה נאותה בכל מצב בו השמש פוגשת את החצר שלכם.

זקוקים לפרגולות בלי עמודים בכלל? הכירו את סדרת המתקפלות

בסדרה זו התקן ההצללה מוטמע ישירות על הקיר שבין החצר לבית, כשאמצעי ההחזקה על הגג יציב הוא 3 מיתרי פלדה עבים מאד הנמתחים מהחלק החיצוני של הפרגולה לנקודות עיגון אשר ייחצבו בקיר. פרגולה זו משמשת הרבה בבריכות שחייה ציבוריות את קהל המתרחצים במועדוני הספורט, אך מקובלת מאד להצבה גם בחצרות הבתים, ובמיוחד בכאלה בהם אינכם מעוניינים שתהיה בכלל תחזוקת עמודים מתחת לגג. פרגולות אלה  ניתנות לקיפול על ידי המשתמשים בכל פעם שאין צורך בהצללה. הגג קל ומווסת ללא קושי על ידי הדיירים הן למצב פריסה והן למצב קיפול.