יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 זיהוי נכון של ייצור רהיטים איכותי בעת רכישתם על ידי הלקוח

ייצור רהיטים הוא תהליך שחשוב מאד לדעת להכיר אותו על מנת שברכישה הסופית בחנות הרהיטים תדעו בדיוק מה אתם קונים ואם מדובר במוצר שמהווה השקעה חכמה עבור ביתכם. כשאתם ניגשים לחנות – הרהיט כבר מוצג כשהוא אחרי כל תהליכי הייצור: העיבוד השבבי בעצים, בחירת סוגי המתכות כאמצעי פרזול וכד'. כיצד ניתן לזהות איכות כשמביטים ברהיטים במצב כזה? ובמידה ולא ניתן לזהות, מהן השאלות שצריכות להישאל? להלן כל המידע על ייצור רהיטים שכדאי לדעת ולהכיר לפני שפונים לרכוש אותם.

כל מה שחשוב לדעת על רהיטי עץ

ברהיטי עץ יש חשיבות לסוג העץ: העצים המובילים בייצור רהיטים הם טיק דרום אמריקאי (במקור, טיק בורמזי), שמהווה את העץ היקר ביותר בתחום הרהיטים, כשעצים במחיר כלכלי יותר הם אלון (מולבן או מבוקע), אגוז ואיפאה. תחום נוסף שכדאי להכיר בעץ הוא עץ לבן. לא מדובר בצבע לבן שלג, אלא בצבע שמנת (אופווייט) של לוחות עץ. מה שחשוב לוודא הוא שבמוצר העץ הנרכש נעשתה אימפרגנציה והתהווה תהליך של שימון דו צדדי בכל לוח או גליל עץ.

כל מה שחשוב לדעת על חלקי רהיטים ממתכת

ידיות מתכת שמחוברות לדלתות עץ הן ריטואל נפוץ בתחום הרהיטים. אנו ממליצים לוודא כי מדובר בידיות שמחוברות עם בורג עץ לפלטה. ניתן להתבונן בארון או במזנון גם מתוכו ולחפש את חלק ההברגה אם הבורג סמוי מן העיין בדלת החיצונית. הדבקה בלבד היא לא דרך טובה לייצר רהיט, כי דבק, חזק ככל שיהיה, סופו להתבלות ולהיות רגיש לחום ולחות. בתחום הנגרות, הוא לרוב משמש כתוספת חוזק לרכיב מוברג או ממוסמר. מומלץ לוודא כי מדובר על מתכות אלחלד שיחזיקו מעמד לטווח ארוך בלי שינוי גוון, התקלפות או כל בלאי אחר.

כל מה שחשוב לדעת על ספות, כורסאות וריפודים

ספות וכורסאות יבוססו בעת ייצור רהיטים על בסיס קשיח שיכול להיות עשוי עץ או מתכת. חשוב לוודא, לאור מה שלמדתם בשני הפרקים הראשונים של מאמר זה, שמדובר בחומרי איכות. הגוף החיצוני של הספה או הכורסא צריך להיות מבוסס או על בד דוחה כתמים ואבק, כולל דחייה של קרדית האבק, ועור עבה וחסין מאד מקמטי שמש בעיבוד הנדרש לדעתכם: חלק או דמוי פרווה. לאלו מכם שלא רוכשים עור מטעמים טבעוניים אך אוהבים את המגע שלו, ניתן לרכוש בד חלק דמוי עור.