יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 המדריך השלם לבחירת כיורים לאמבטיה

כיורים לבית מומלץ תמיד לרכוש מחברה מקצועית ואמינה, בעלת שם ומגוון לקוחות רחב, המחזיקה במגוון מוצרי בוטיק לחדר האמבטיה. בשל מגוון הכיורים הרחב אשר צפוי בה, הכנו לכם מדריך קצר אך ממצה שיעזור לכם לקבל החלטה מושכלת באשר לאחת מהבחירות המשמעותיות ביותר עבור הבית.

כיורים מומלץ לרכוש מחברה המתמחה בתחום מוצרי הקרמיקה

רק חברה מקצועית ומנוסה בתחום מוצרי הקרמיקה, אשר דואגת לייבא אייטמים איכותיים תוכל לספק לכם מענה יסודי. חברה כזו תוכל לסייע לכם גם בנושאים לוגיסטיים ותפעוליים שונים כמו ייעוץ אודות ניקיונו של הכיור, בחירת חומרי הניקיון הייעודיים, ועוד. בחברת מוצרי קרמיקה זהו לא מוצר שנמכר בשיטת 'שגר ושכח' אלא על בסיס מענה לקוחות שיסייע לכם בכל הנדרש בעתיד. החומרים הקרמיים, חומרי הציפוי והעצות החכמות בתחום התחזוקה יעשו את שלהם. בחדר האמבטיה יעמוד כיור בוטיק בעל עיצוב ייחודי מן המעלה הראשונה.

בחרו בהתקן אמבטיה עם חומרי גלם איכותיים

רצוי ואף הכרחי שהאמבטיה החדשה תתבסס על חומרי גלם איכותיים שגובשו לגיגית אמבטיה בטכניקות מתקדמות המתבססות על עיצוב יפה, ושילוב יצירתי של חומרי ציפוי כמו אקריל או אמייל. בתחום כמו כיורים לבית, המוצרים היפים ביותר הם בדרך כלל גם האיכותיים ביותר. לכן, צפייה בהדמיות מחשב ובחירה נכונה של העיצוב ינבאו בדרך כלל את טיב שרידותו ועמידותו של המוצר. בפרק הבא נלמד כיצד מגבשים עיצוב נכוחה עבור הכיור.

כשמדובר בכיורים העיצוב כן משנה

בחרו בכיור שעיצובו ניכר כמתאים לחדר בו הוא נמצא: הצבעים משתלבים עם גיגיות אחרות כמו האמבטיה או מתקן רחצת הרגליים, והצורות חופפות או דומות עד כדי קיבוע זהותו הפנימית של החדר. הדבר יבטיח לכם חדר משודרג משמעותית מבחינה דקורטיבית. כיורים עשויים להיות מעוצבים במגוון עיצובים וצבעים: חפורים בשיש או מעל גובה השיש, בצורה אליפטית או מלבנית.. בדרך כלל, ניתן יהיה לשנות את צבעו של הכיור ביחס למופיע בקטלוג. מומלץ לבחור כיור ידידותי לשימוש וגם אסתטי ומושך את העין.

בקרו באולם תצוגה של חברת כיורים ומוצרי קרמיקה

באולם, תוכלו לצפות במוצר בגודלו הטבעי. שם, גם תוכלו לבדוק אפשרויות לשינוי גודל הכיורים ביחס למה שהופיע בקטלוג את בהדמיית המחשב. עובדי המקום יספקו לכם את מלוא המידע על שינויים אלו ועל מועדי ביצוע ההתקנה האפשריים. כיורים אלו יותקנו בביתכם על פי המצופה ויספקו לכם המון סיבות לחייך כשתיכנסו לחדר אמבטיה מחודש ומרהיב ביופיו.