יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

על אפיון כיורים ושילובם בחדר האמבטיה

במאמר זה נספק מידע על בחירת כיורים. בחירה זו צריכה להיעשות באופן מושכל כך שלרשותכם יהיו כיורים שיתאימו להרגלי הרחצה שלכם וישתלבו היטב עם הדקורציה של החדר. האייטם הראשון ללמוד ממנו איזה כיור אתם צריכים בחדר הוא כמובן גיגית האמבטיה: היא חשופה, עגולה או מלבנית ונוכחותה על הרצפה מעידה יותר מכל כהמשך ישיר עיצובי של הכיור. הכיור, קטן יותר בממדיו, ומוצב לגובה על משטח שיש, הוא למעשה האמצעי המשלים של האמבטיה מבחינת סימטריה, צורה ומראה חיצוני.

בחירת כיור בהתאם לאמבטיה

מומלץ להביט בהתקן האמבטיה שלכם. אם היא מרובעת בעלת 4 צלעות, מומלץ לבחור כיור דומה. האמבטיה שלכם שקועה ברצפה? ניתן לבחור כיור שישקע בשיש. האמבטיה שלכם תלויה מעלך לרצפה? ישנם גם ארונות תלויים שתחתיתם מוצבת על משטח השיש והם צוברים גובה ביחס אליו. בחירת הכיור על פי מראה האמבטיה מצריכה את בחינת הצבע של התקן הרחצה האחרון. גיבוש כיורים שייראו כמו האמבטיות גם בצבע סוגר למעשה את הפינה של בחירת התקני רחצה עם דופן עליונה פתוחה ובכך יוצק נוסח עיצובי אחיד אך מעניין לחדר הרחצה.

בחירת הכיור בהתאם לגודל החדר

ברי, אפוא, שלגודל החדר, ובמיוחד לגודל שיש העבודה – יש משמעות בבחירת הכיור. בחירת הכיור לא יכולה להיעשות בהתעלם מממדים קיימים. כשהחדר קטן, והשיש שעליו מונח הכיור אינו ארוך, תוצאת הבחירה צריכה להיות כיור קטן שתמזג עם החדר, ולהיפך: כשהחדר גדול, מומלץ לבחור בכיור גדול שיספק קונטרה עיצובית מספקת למרחב.

בחירת חומר הייצור של הכיור

אנו ממליצים לבחור כיור אמייל או אקריל. חומרים אלו, בדומה לאלו שנמצאים באמבטיה, ניתנים לחידוש כאשר הם מתבלים, ובכך אתם מקבלים כיור כמו חדש בלי צורך ברכישה מחודשת של התקן זה. בנוסף, אמייל ואקריל מאפשרים לכם ליצור בחדר האמבטיה נוסחת עיצוב ייחודית אשר תיקח את עיצובו למחוזות בהם הוא טרם היה. כיור אקרילי או מאמייל יוצר מרקם בוהק, עוצמתי ותוסס ומאפשר לכם ליהנות מעיצוב בוטיק של התקן זה. על כיור כזה תבקשו להתארגן בכל יום כשאתם עוזבים את הבית ולא תפסיקו לחשוב על הרגע בו תזכו לחזור להתרחץ באמצעותו.
 
למידף נוסף אודות פתרונות עיצוב לאמבטיה