יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר
 
 
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

מזרונים


במאמר זה נספק עבורכם קובץ שאלות ותשובות אודות מזרונים. חשוב לקרוא מקבץ שאלות זה היטב שכן הוא נשאל על ידי לקוחות קודמים שהיו לפני רכישת מזרונים הן לעצמם והן למיטות הילדים שלהם. רכישת מזרונים תלויה הן בנוחות האישית והן בהמלצות האורטופד, שכן ישנם הרבה סוגים של מזרונים ברמות קושחה שונות. גם אם קניתם מזרון רך והייתם צריכים לקנות קשה זה לא סוף פסוק: ניתן להציב קרש עץ מתחת למזרון ולקבע אותו בצורה כזו. במאמר זה יובאו שאלות שונות באשר לטיב המזרון סוגו ורמות הקושחה המומלצות:


כיצד ניתן לבחור מזרון קפיצים זוגי?


יחש לסור לחנות שמוכרת מיטות ומזרוני יוקרה ולנסות כמה סוגים של מזרונים. חלקם יהיו רכים, חלקם בינוניים וחלקם קשים. אנו ממליצים לבחור את הדגם הנוח לכם, אך גם להתייעץ עם האורטופד מטעם קופת החולים שלכם. במידה ואתם מכירים אורטופד פרטי – ניתן להתייעץ גם איתו, ולגבש דעה על סוג המזרון שאתם זקוקים לוץ מזרון קפיצים מאופיין בדרך כלל ברמת קושחה בינונים וסבירה, אך יש יוצאים מן הכלל ולכן חשוב לבדוק כמה סוגים של רמות קושחה על מנת לקבוע איזו מהן היא הטובה לכם.


מה ההבדל בין מזרון ילדים למזרון נוער? האם יש ניואנסים נוספים מלבד הגודל?


בגדול, מזרון ילדים נקנה באופן עצמאי ביחס למיטה: גם אם מסופק מזרון עם המיטה והוא לא נשא חן בעיניכם, ניתן לקנות מזרון אחר במידות אלו. במזרוני נוער לעומת זאת, אין עצמאות שכזו. המזרון מקובע למיטה, והמיטה והמזרון חד הם. לכן, בחירת מזרונים לנוער היא למעשה בחירת מיטות נוער, ויש לחקור את הנושא עד שהבן שלכם ימצא מיטה שנוחה לו במאת האחוזים, אותה ניתן, כמובן, לרכוש.


כיצד ניתן לאתר מזרונים במחיר מיוחד?

 

ניתן להסתכל באתרי האינטרנט השונים על מזרנים במחירים מיוחדים. במקביל, רכישה של כמות גדולה של מזרונים (אם תזדקקו לכך) יכולה להניב לכם הנחה במחיר למזרון אחד. דרך נוספץת להשיג מחיר מיוחד היא לשלם על עסקת המזרון בתשלום אחד וללא פריסה. צעד זה אינו מבטיח עדיין כלום, אך ניסיון העבר הוכיח כי הנחות ניתנו למשלמים בתשלום אחד או בכסף מזומן.