יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 מיזרונים

יום טוב מתחיל בשנת לילה טובה, ולשם כך אנו זקוקים למזרון טוב. בשוק המזרונים נוכל למצוא מזרונים בגדלים ומחומרים רבים ושונים. אז מה עלינו לעשות לפני שאנו רוכשים מזרונים חדשים על מנת שיספקו לנו תמיכה טובה לגב שלנו ויבטיחו לנו נוחות מרבית?

ראשית כדאי לעשות רגע חושבים: למה אנו צריכים מזרון חדש? האם המזרון הנוכחי ישן, רעוע, פרום? האם המזרון לא נוח לנו? התשובות לשאלות אלו יכולות לשקף לנו את הדברים שאנו מחפשים במזרון החדש שלנו ויסייעו לנו להחליט מי מבין שלל המזרונים הוא הטוב ביותר עבורנו.

שנית, חשבו איזה סוג של מזרונים אנו מחפשים? האם אנו מעוניינים במזרון יחיד, במזרון זוגי או שמא מדובר במזרון המתאים למיטה וחצי? כמו כן, חשבו על מי שאמור לקבל את המזרונים: ילדכם הצעיר, בני נוער מתבגרים או זוג. התאמה לצרכן שיקבל את המזרון קריטית מאוד לשם השגת הנוחות. אל תחששו לשבת ואף לשכב על המזרונים במעמד הקנייה כדי לקבל תחושה אמיתית ואישית על מידת התאמתו בזמן השינה.

לבסוף, הקדישו זמן לבחינת החומר ממנו יהיו עשויים המזרונים. ישנם מזרונים פשוטים המספקים תמיכה טובה בעלות נמוכה יחסית. ישנם מזרונים מחומרים אלסטיים כמו וויסקו ג'ל שמפיגים לחץ בנקודות ואזורים בעייתיים ודואבים בגוף ותורמים לתחושת איזון. ישנם גם מזרוני קפיצים הידועים בגמישותם ובתרומה האורתופדית שלהם בהקלה על גב דואב. מזרונים אלה נבדלים זה מזה באיכות הקפיצים, המרחק ביניהם ושכבות הריפוד שעוטפות אותם.

מזרוני ספוג מתאימים למי שמעוניין במזרון רך יותר. דרגות הקושי של מזרון הספוג נקבעת בהתאם לדחיסות הספוג וצפיפותו. ניתן להוסיף למזרון זה שכבת ריכוך לפיזור הלחצים בהתאם להעדפתכם האישית. מי שמעוניין במזרונים שיכולים להתאים עצמם לגוף המשתמש ואשר משתלבים במיטות מתכווננות, יבחר במזרון מלטקס. הלטקס טבעי ואלסטי ועמיד בפני קרדית האבק והינו אנטי בקטריאלי.  

חשוב לציין שמזרונים איכותיים מחזיקים מעמד עד עשר שנים, ומזרונים איכותיים יגיעו עם תעודת אחריות מטעם היצרן למספר שנים. את המזרן יש לשמר ולתחזק במספר צעדים פשוטים: הקפידו לשמור על ניקיונו ומדי שלושה חודשים החליפו צד במזרון וסובבו אותו ב-180. כך הוא לא יאבד מגמישותו ולא ייווצרו בו שקעים או שחיקת קפיצים.