יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 מזרנים 

 
המזרן הוא המקום אליו אנחנו הכי נהנים להגיע ביום. פשוט לשכב, לנוח, להרגע ו כמובן גם לישון. מתי הגיע הזמן שנקנה מזרן? מה אנחנו מחפשים במזרנים טובים? ומי יכול לייעץ לנו בצורה הטובה ביותר? על כל זאת בכתבה זו.
 
מתי לקנות מזרן חדש?
 
כאשר המזרן שלנו לא נוח לנו- זה הסימן הראשון לכך שצריך לקנות מזרן חדש. לפעמים הוא קפיצי מדי, רך מדי, קשה מדי או מפריע לנו להרגיש את הנוחיות במיטתינו. אם המזרן הישן שלנו רעוע, פרום קצת, קרוע במקומות מסויימים, זוהי  חוויה לא נעימה ולא מזמינה כלל בהגיענו לישון. מזרנים כאלה, צריך להחליף. הסיבה הכי חשובה שצריכה להעסיק אותנו בחשיבה על קניית מזרנים חדשים היא אם המזרן שוקע במקומות מסויימים או "קיבל צורה" דבר שאינו בריא לגב שלנו או ליתר חלקי הגוף.
 
אז מה הם הדגשים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם כשאנו קונים מזרנים ?
 
איזה גודל מזרן אנו מחפשים? מזרן למיטת יחיד, למיטה וחצי, מיטה זוגית או מיטה זוגית כפולה? הבחירה נעשית על פי הצרכים שלנו. לילד כמובן מיטת יחיד היא המתאימה ביותר ולבן הנוער מיטה וחצי. לנו כמובן מתאימה הזוגית(Queen Size) , ואם מתחשק לנו להתפנק, כמובן שישנה המיטה הזוגית הכפולה ((King Size.
 
האופי של המזרנים שלנו- ישנם אנשים שאוהבים דווקא את המזרן הקפיצי, אחרים מזרן קשה ויציב, וחלק רוצים שהמזרן יהיה רך ומתאים את עצמו אלינו גופנית. נסו בחנויות והתייעצו עם מומחים מהו המזרן הטוב ביותר בשבילכם. קחו בחשבון את האיכות הבריאותית של המזרן ושקלו בחום לקנות מזרן אורתופדי רפואי.
בדי מזרנים אפשריים- ישנם בדים רבים ומגוונים למזרנים. ביניהם: פוליאסטר, פוליכותון, לייטקס, קורדרוי, או בד סינטטי. את הבחירה עשו לפי טעמכם האישי.
 
צבעי המזרונים- מזרנים מגיעים בצבעים בכל צבעי הקשת ובכל צבע שרק תוכלו לדמיין. ישנם צבעים חלקים וישנם דוגמאות למזרונים כמו כתמי פרה, זברה או הדפסים של חיות וציורים שקהל היעד שלהם הוא לילדים כמובן.
התייעצו עם חבריכם, בידקו באינטרנט והתייעצו עם מומחים, כי הכי חשוב שיהיה לכם נוח...