יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 הכירו סוגים שונים של פילטרים של מסנני אוויר

פעולתו של מסנן האוויר מבוססת על פעולתו של הפילטר שלו. במאמר זה נציג דוגמאות עבור כמה פילטרים של מסנני אוויר. בגדול, הם מתחלקים בין פילטרים אלקטרוסטטיים לפילטרים מכניים. כל אחד מהם פועל בדרך ייחודית המתאימה למטרות שונות של סינון אוויר.

פילטר אלקטרוסטטי

פילטר זה מבוסס על איסוף חלקיקים מהאוויר שיש להם מטעם זהה למטען של החלקיקים שלו כשהוא פועל בזמן אמת. לכן, זה סינון מאד יעיל כי כשהוא יקלוט אוויר מבחוץ הוא תמיד יסנן אותו בהתאם לחלקיקיו. בשל כך גם תחזוקה שוטפת אינה נדרשת במכשיר כי הפילטר תמיד פועל על פי השוואת חלקיקי החוץ לחלקיקיו ולכן הוא תמיד עובד נקי ואינו נגוע בלכלוך מכל סוג גם לאחר שימוש אינטנסיבי.

פילטר מכני

פילטר מכני מיקר מט – מסנן סינון בתפוקה נמוכה של 20%, בעוד פילטר HEPA מסנן ברמת 99.9%, כלומר מיועד לחדרים נקיים מאד כמו אלו של בתי החולים. בין 2 רמות סינון אלה קיימות עוד עשרות רמות העשויות להתאים למקרי הצורך שלכם. 

בחירת מסנני אוויר

על מנת לבחור את הדגם הסופי של מסנן האוויר, ניתן לפנות לפילטר אלקטרוסטטי וליהנות תמיד מסביבה נקייה ומריחה נפלא, או לפנות לייעוץ בחברה למערכות נידוף אשר תדע בדיוק מהם הצרכים שלכם באזור הנידוף, ותמליץ על מסנני אוויר אידיאליים. 

התקנת מסנן האוויר

התקנת מסנן אוויר נדרשת בכל מקום בו ישנו מנדף ומפוח. בעוד הראשונים אחראיים לסינון טיפות שמן והתמודדות עם גז הבישול, מסנן אוויר מבצע את הפעולה המשלימה ומנטרל אוויר פנימי באיכות לא טובה. על כן, מסנן אוויר רצוי להתקנה במטבחים, במלתחות, בחדרי כביסה ובמבנים תעשייתיים ומסחריים שונים הפולטים ריחות כמו מסעדות, בתי קפה וקנטינות במלונות.

קביעת הפילטר במסנן

כמעט תמיד, אם ניתן ואפשרי – בחרו פילטר אלקטרוסטטי למשיכת אוויר נקי בהתאם לחלקיקים שלו באופן אוטומטי. במידה ואתם מעוניינים במוצר נגיש יותר כלכלית, ניתן לבחור פילטר מכני המנקה אוויר ברמות סטריליות שונות. יש מסנני אוויר שנועדו לעבוד בחדרים לא מאד סטריליים כמו מטבח עסוק עם שמנים וחומרי ייצור, ויש מסנני אוויר המשמשים במקומות נקיים בהגדרה כמו בתי החולים.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר של עידן מערכות נידוף