יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

מעצבים ישראלים

במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע על מעצבים ישראלים. חשוב לציין כי מעצבים ישראלים נחשבים לבעלי איכויות גבוהות גם ביחס לעולם. האקדמיות לעיצוב בישראל אינן מאפשרות ברירות רבות במסגרת לימודים טובעניים ברמה בינלאומית. מעצבים ישראלים בענף הריהוט ידועים כחוד החנית של המעצבים, והם נתנו יעוץ לגדולי בוני הרהיטים בעולם. במאמר זה נביא לפניכם קובץ שאלות ותשובות אודות מעצבים ישראלים ותרומתם לתעשיית הריהוט בישראל:

מתי אזדקק לשירות מעצב פנים?

כי אימת שתבצע פעולה בבית שתשפיע על העיצוב בו: בניית סלון חדש, בניית מטבח חדש, התקנת מזנונים, התקנת פרופיל חדש לחלונות, התקנת דלתות חדשות, הכנסת פינות ישיבה הבייתה, ועוד. במסגרת פעולות אלו יש להזמין לביתכם מעצבים ישראלים מומלצים על מנת שדיבדקו את תכולת הבית שלך ויוכלו להמליץ לך על עשייה נכונה בתחום בו אתה מעוניין.

האם ייעוץ זה התבטא במזומן? בעליית מחיר הדירה?

ייעוץ של מעצבים ישראלים מענף הריהוט גרם לכך מאז ומעולם. המעצבים מצאו את עצמם עובדים בדירה מוזנחת אשר שירותי פינוי מטעם העירייה נדרשו לפנות את תכולתה עקב זיהום והזנחה, ואפילו אותה הם הצליחו להפוך לנקודת הנדל"ן הכי חמה בעיר. הפעולות שהם מבקשים לבצע בדירה אינן מסובכות ואפילו לא דורשות מאמץ פיסי רב: אלו שינויים קוסמטיים קטנים ביותר שהם – הם שמשביחים את הדירה.

אלו דוגמאות ישנן לפעולות מהסוג אותו ציינת?

למשל, אם אתה מתכנן לקנות מזנון לסלון: ברבים מן המקרים מעצבים ישראלים מוצאים פתארונות אחסון חפצי סלון זולים יותר, יפים יותר ומעוצבים יותר, כמו למשל התקנת מדפים עם פירזול נוצץ ויפה ישירות על הקיר. זו דוגמה לעוד עצה קטנה ששיפרה פלאים את המחיה בבית מבלי להוציא סכום נכבד.

האם המעצבים גם עובדים בחברות הריהוט עצמן?

כן. המעצבים הללו לא יכולים כמובן לייעץ לך בשל כך שאתה הוא הצרכן בחנות הזו. יחד עם זאת, ניתן להשכיר מעצבים ישראלים בלתי תלויים שיוכלו להמליץ לכם על עיצובים שונים לדירה. חשוב לבצע את הפעולה הזו כל אימת שתכניס הבייתה חפץ או פרויקט עיצוב מחדש שישנו את מרקם הנראות הפנימית בבית. הזמנת שירות של מעצבים ישראלים מקצועיים יערוב למראה הפנימי הטוב ביותר שתוכל להפיק מביתך ברגע נתון.