יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

מעצבי פנים

מעצבי פנים דירות מתמקדים בעיצוב של הדבר הכי חשוב לנו: הבתים שלנו שהם כידוע לכל המבצרים שלנו. בניגוד למעצבי פנים אשר מתמקדים בעיצוב משרדים, בעיצוב חנויות ובעיצוב בתי עסק מעצבי פנים דירות צריכים להכיר את הלקוח שלהם היכרות אינטימית מאוד. על מנת שתהיה הבנה מלאה בין מעצבי פנים דירות לבין הלקוחות שלהם הם צריכים לשוחח וללבן את כל הנושאים אשר קשורים לעיצוב הבית. חלק מהאנשים מעוניינים להעניק חופש פעולה מלא עבור מעצבי פנים דירות וחלק מהאנשים מעדיפים להיות שותפים מלאים לתהליך של העיצוב. דהיינו, הם רוצים שמעצב הפנים שלהם יקבל את ההחלטות הסופיות יחד איתם. חשוב מאוד לשוחח גם על הנושא הכלכלי. ישנם אנשים אשר יכולים להעניק למעצבי פנים חופש פעולה מלא מבחינה כלכלית ואילו אחרים צריכים להבהיר למעצבי הפנים שעובדים איתם מה הוא התקציב שאיתו הם צריכים לעבוד.

מעצבי פנים דירות מעצבים בתים במגוון רחב מאוד של סגנונות החל מסגנון חם מאוד וביתי ועד סגנון מודרני מאוד. חשוב מאוד במהלך העיצוב לא לשים לב רק אל האסתטיקה של הבית אלא גם לפונקציונאליות של הבית. מעצבי פנים דירות קובעים בעיקר איך הבית ייראה אך הם עם עוזרים ללקוחות שלהם גם להפוך את הבית שלהם למקום שנוח יותר וקל יותר לחיות בו. ניתן לקחת את המטבח כדוגמא מובהקת למקום בו מעצבי פנים דירות יכולים להעניק את העזרה הטובה ביותר. למשל, מעצבי פנים דירות יסדרו את המטבח בצורה כזו שיהיה לנו נוח לעבוד בו מבלי לבזבז זמן על חיפוש סירים וחיפוש כפות.

מעצבי פנים דירות עוזרים ללקוחות שלהם לעצב את כל החלקים בבית: לא רק את המטבח אלא גם את חדרי האמבטיה, חדרי הילדים, את הסלון ואת קודש הקודשים שהוא המקום הפרטי ביותר בבית: חדר השינה של ההורים. כמובן שגם הלקוחות ולא רק מעצבי פנים דירות הם אלו אשר עוזרים לקבוע מה יהיה העיצוב הסופי של הדירה או של הבית. חשוב אם כן שוב הנושא של שיתוף פעולה מלא, אמון הדדי וכימיה בין הלקוחות בעלי הדירה לבין מעצבי פנים דירות, היכנסו לאתר הנ"ל לצפייה בעיצוב פנים מושלם.

.