יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

מערכות ישיבה-הדברים שחשוב לדעת

מערכות ישיבה נמצאות כיום בכל בית,בייחוד בפינת הישיבה, אך הם גם נמצאות בחדרי השינה,חדר עבודה וכד'. פינת הישיבה,הסלון, הוא חדר מאוד מרכזי בבית,והוא כרטיס הביקור של דיירי הבית בפני אורחים שבאים לבקר.

במושג "מערכות ישיבה" נכללות כורסאות,ספות,מיטות נוער (כי הן הופכות לספות) וכן כן,אפילו הכסא של המחשב. ברשותכם אתמקד יותר במערכות הישיבה המצויות בסלון. לפני שאתחיל לדבר על איך ניתן לעצב את מערכות הישיבה ביחס לסלון,אני אומר את הדבר החשוב ביותר-הדבר הכי חשוב הוא שיהיה נוח!. הסלון הוא המקום שבו אנחנו מבלים זמן רב משהותנו בבית,הוא המקום שבו אנחנו מארחים קרובים שלא ראינו המון זמן,הוא המקום שבו נאספים כל בני הבית לראות טלוויזיה. אם מערכות הישיבה יהיו יפות מאוד,אז נכון, אנשים לא יפסיקו להחמיא לכם על העיצוב,אך בראש הם יקללו את הרגע שבו הם התיישבו על הספא.

ועכשיו לאחר שהבהרתי את הנקודה החשובה ביותר,נמשיך הלאה לעיצוב. ספות וכורסאות יכולות לבוא במגוון ריפודים. ניתן להשיג ספות מרופדות מעור,מזמש או מבד. התרחיש שהכי מפחיד אותנו בכל הנוגע לספות מרופדות מבד,הוא התרחיש של שפיכת נוזלים או אוכל על הספא. כיוון שכולנו יודעים שהמקרה הזה הוא לא מגדל הפורח באוויר, כדאי לחשוב פעמיים אם אתם רוצים לקנות מערכת ישיבה מבד בצבעים בהירים,נכון, זה נותן תחושה של רכות ואינטימיות,אך מצד שני זה תמיד יטריד אותנו. ישנן ספות שנראות כמו ספות רגילות מבד,אך יש בהן חומרים דוחי נוזלים. במידה והספא כבר התלכלכה,אז לא צריך להחליף את כל מערכות הישיבה בסלון על מנת שיהיו זהות (לא חבל על הכסף?),אלא ניתן לרפד את הספא מחדש,או לקנות ספא חדשה בצבע שונה.

לא מעטות הפעמים,שבאותו הסלון,יש מערכות ישיבה שכל אחת מהן שונה מהאחרת. גיוון בצבעים של מערכות הישיבה,יוצרות ניגודיות,וכיום יש תורות שלמות המדברות על ניגודיות בכל מה שקשור לעיצוב הבית. הניגודיות הזאת יכולה לבוא לידי ביטוי גם כשמדובר בהתאמת מערכות הישיבה לפינת הישיבה עצמה. כיום נראה בלא מעט בתים שהחדר עצמו מעוצב בצבעים בהירים ונעימים לעין,אך הספות בצבעים נועזים או כהים,מה שיוצר מראה חדשני.