יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 טיפים לבחירת מערכות ישיבה מעוצבות

מערכות ישיבה מעוצבות מכניסות עושר רב לסלון שלנו בחזותו ובדרך בה אנו מפרשים את מבנהו. במאמר שלפניכם נספק טיפים מקצועיים לבחירת מערכות ישיבה מעוצבות כך שבסלון שלכם ייווצר מראה מחמיא במיוחד, כזה אשר גם אתם וגם האורחים שיבואו לביתכם יוכלו ליהנות ממנו. בואו ללמוד כיצד לשנות מציאות ולהסדיר בסלון שלכם מערכות ישיבה ברמה שלא הכרתם.

טיפ מס' 1: תכננו את עיצוב הבסיס של מערכות הישיבה

עיצוב, בתבניתו הבסיסית, מבוסס על צבע וצורה ברורים. מערכות ישיבה מעוצבות יכולות להתגבש בצורה מלבנית או עגולה, ובצבע בהיר או כהה. הבחירה של העיצוב צריכה להתבסס על העדפותיכם בנושאי עיצוב הבית, לצד התאמות שצריכות להיעשות בסלון ובחדרים הגובלים עמו, אם הם כבר אובזרו ברהיטים ובארונות. ההתאמה צריכה להיות בצבע ובצורה, כך שנוכחותן של מערכות ישיבה מעוצבות יצרו קו המשך דקורטיבי לעיצוב הקיים.

טיפ מס' 2: תכננו את עיצוב כיסויי מערכות הישיבה

מדוע נדרשים כיסויים עבור מערכות ישיבה מעוצבות? מכמה סיבות: לא כל בד חסין מפני אבק, וגם בתחום העור ישנם כשלים שעלולים לפגוש בספות ובכורסאות השונות, כמו למשל מפגע קרינת שמש. ניתן להגן על הרהיטים שלכם מפני התופעות הללו באמצעות כיסויים. הם עשויים מבד מיוחד שגם דומה אבק, גם דוחה את נגיף קרדית האבק וגם אינו נצבע בכתמים אלא סופח אותם. בד כזה בנוי להגנה גם מפני עומסי חום וקרינת שמש. תכנון עיצובו מומלץ לביצוע בדיוק כמו תכנון הרהיטים, שכן המעטה החיצוני שלהם בעל השפעה על עיצוב המבנה כל עוד הוא מונח כלפי חוץ ונעשה בו שימוש תצוגה.

טיפ מס' 3: הקפידו על מידות ויחסי פרספקטיבה בין חלקי הריהוט השונים

בחדר קטן מומלץ להציב מערכות ישיבה מעוצבות דקות ובחדר גדול, פתרונות ישיבה בעיצוב עבה יספקו את מה שנדרש לעיבוי החדר ברמה הדקורטיבית. כשאתם בוחרים כיסויים עבור מערכות ישיבה מעוצבות, חשוב להקפיד על מידות הרהיטים כך שתיווצר התאמה ייחודית לספות ולכורסאות, ללא חלקי בד עודפים גדולים ובולטים. בדרך זו, אתם מבטיחים הטמעה נכונה של מערכות ישיבה מעוצבות בסלון, בפורמט עיצובי נכון ובאיכות חסרת פשרות הן ברמת הרהיט והן ברמת הכיסוי.