יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 הנקודות החשובות לבחירת מקלחונים במבצע

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד לבחור מקלחונים במבצע, במאמר זה אנו מספקים את כל המידע הנדרש לכם. המאמר שלפניכם יעסוק באופן רכישת המקלחון וגיבוש תוואי העיצוב שלו. בדרך זו תדעו כיצד לבחור מקלחון ולדעת שהמחיר שמוצע לכם הוא אכן מחיר מבצע, ושהמוצר שעתיד לשמש אתכם יהיה מיטבי.

ביסוס עיצוב המקלחון

מקלחון עשוי להיות פינתי או צידי, בפורמט עגול או מלבני. בדרך כלל, מה שנהוג לרכוש הוא מקלחון מלבני שממוקם בפינת החדר. אם אין לכם בכלל מקום למקלחון בשל כך שחדר האמבטיה קטן, ניתן להתקין מעל הגיגית שלה דלתות מקלחון. עיצוב דלתות המקלחון עשוי להיות שקוף מלא, שקוף בהטיה לאיזשהו צבע מים כמו ירוק או כחול, חלק לחלוטין או מגורען.

מימוש עסקת המקלחון – רק עם התקנה

לעולם אל תראו בעסקה בה מספקים לכם חלקים להתקנה עצמית כמבצע. זהו מוצר שבלי הכשרה לא ניתן להתקין אותו. המקלחון מכיל חלקים כמו זיזים וצירים לחיבור לקיר, הדבקות עדינות והברגות שקשה להגיע לחורי המברג באופן רגיל. לכן, מאד חשוב להזמין התקנה שכלולה במחיר המקלחון. רק עסקה מסוג כזה מעידה כי לפניכם מקלחונים במבצע. חשוב, במידה והתקינו לכם מקלחון, שלא להשתמש בו במהלך 12 השעות שבסיום הפעולה כדי להבטיח הטמעה טובה של הדבקים.

טיפ למימוש עסקת מבצע על בסיס סיטונאי

מקלחונים הם מוצרים בודדים בדרך כלל אבל גם בהם ניתן לעשות "קסמים" שיובילו לרכישת ההתקן במחיר יותר נמוך. לדוגמה, אם יש לכם חדר שיש בו מקום להטמעת מקלחון וגם אמבטיה, ניתן לרכוש מקלחון וחצי, כלומר מקלחון שלם להטמעה מלאה במגרעת ודלת מקלחון לאמבטיה ולקבל כל אחד מהמוצרים הללו במחיר יותר נמוך מהמקובל. אפשרות אחרת היא כאשר קונים ל- 2 דירות לקנות יחדיו ולזכות אולי למחיר יותר נמוך. מקלחונים במבצע צריכים לספק לכם עיצוב נדרש, נוחות שימוש באגנית התחתונה וכל אלמנט אחר שמבשר על נוחות של המוצר. לכן, לפני בחירת דגם של מקלחון חשוב לבדוק היטב את המפרט שלו ולוודא שהוא מתאים לשימושכם וייעודי עבורו. רק זה מה שמעיד על היותו של המוצר במבצע באמת ובתמים.