יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 כיצד מומלץ לבחור מקלחונים פינתיים? מאמר טיפים

מקלחונים פינתיים מוצבים בפינת חדר האמבטיה, בין 2 קירות. זהו דגם המקלחון הנמכר ביותר משום שהוא מצריך מינימום התקנה: הקירות כבר נמצאים ונשאר רק להבריג להם פרזול ועליו דלתות. זאת, בשונה ממקלחון קיר בו נדרשת גם בנייה של ממש והתהליך יקר יותר, אבל כל אחד בוחר את המקלחון בהתאם לתכנון המבני שנקבע בחדר. כדי לגבש בבתיכם מקלחונים פינתיים – זה המידע עליו מומלץ שתסתמכו.

תכנון מדוקדק של מבנה המקלחון הפינתי

למבנה המקלחון הפינתי חשוב להתייחס בהרחבה. ראשית כל, חשוב לקבוע האם דלתות המקלחון שלכם יהיו פתיחה או הזזה. זהו סידור פנימי של הדלתות שאינו נוגע לקירות, ולכן התמחור וההתקנה זהים, באופן כללי. חשוב לבחור בסגנון הפתיחה המועדף עליכם כמשתמשים. כמו כן, מה יהיה גובה הדלת? עד התקרה לאיטום מוחלט או חלקי ליצירת אוורור? אם אתם שואפים להתרחץ כמו בסאונה, בחרו באפשרות הראשונה. אם אתם מורגלים להתרחץ עם אוורור, בחרו באפשרות השנייה.

גיבוש עיצוב המקלחון הפינתי

עיצוב מקלחון פינתי קובע את הפרמטרים הבאים: האם הדלתות יהיו מבוססות ידיות או ללא ידיות? האם הזכוכית תיראה חלקה, מחוספסת, עם תבליטי-נפח אומנותיים על האריחים? אולי מדובר בזכוכית מחוספסת (התזת חול)? הבחירה בידכם. בחרו במה שנראה לכם הכי יפה. אם יש לכם ארון ידיות, רצוי להשוות אליו כשבוחרים את הדלתות כדי לוודא התאמה אופטימאלית.

ודאו כי מידות העובי במקלחון מתכתבות עם גודל החדר

על המקלחון להשתלב ויזואלית עם גודל החדר, ולא להיראות מגושם בתוכו: עבה מדי כשהוא קטן ודק מדי כאשר הוא גדול. בחדר ממש קטן שאין בו מקום לעמדת רחצה נוספת זולת האמבטיון, יש להטמיע את המקלחון עליו, עם 2 דלתות זכוכית. גם בחדרים בהם המקום מספיק, שאלו את עצמכם לגבי מידת העובי והתעניינו במקלחונים דקים באופן יחסי כדי שהדלתות שלהם ישתלבו טוב עם יתר התכולה, שכבר הותאמה לחדר זה בפרספקטיבה שלה.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: אמבטיות