יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 מקלחונים מעוצבים – כל מה שרציתם לדעת

מקלחונים מעוצבים מביאים לחדר האמבטיה שלכם תמורות רבות: ראשית כל, זהו פתרון רחצה משני לאמבטיה. שנית, זהו התקן רחצה סגור מובנה. בשביל לסגור אמבטיה תצטרכו לקנות אריחי זכוכית ולשכור את עבודתו של טכנאי הדבקות מקצועי. המקלחון, לעומת זאת, כבר מגיע סגור וכל מה שנדרשת היא הטמעה על הרצפה. שלישית, בהתקן רחצה זה תוכלו לזכות להביע את מיטב העיצובים שישביחו את מראהו הפנימי של החדר שלכם. אז, כיצד מומלץ לבחור מקלחונים מעוצבים? להלן המידע שמומלץ להפנים בטרם צאתכם לדרך.

תמיד תתייחסו לפרספקטיבת המקלחון לעומת גודל החדר

בפשטות, ניתן לומר כי ישנם מקלחונים שייראו לכם מארד גדולים לעומת כאלו שייראו מאד קטנים. המדובר הוא לא במידות התא אלא במראה הכללי שלו: עובי עמודי הפלסטיק/המתכת שעוטפים את הזכוכית, עובי פלטת הזכוכית, ועוד. כאשר הרכיבים הללו עבים, המקלחון ייראה גדול וכאשר הם דקים הוא ייראה קטן. ביחס ישר, מומלץ להקפיד על הטמעה על פי גודל החדר; אם תטמיעו מקלחון דק בחדר גדול הוא לא ישפיע על העיצוב ואם תטמיעו מקלחון עבה בחדר קטן הוא ימשוך את הפוקוס אליו ויעוות את יחס הממדים של רכיבי הקבע. 

בחרו בעיצוב שישתלב הכי יפה עם מראה החדר

יש מקלחונים עם זכוכית 100% שקופה וישנם מקלחונים שהזכוכית מביעה איזשהו צבע על רקע השקוף של הפלטה: ירקרק, או חום בהיר לרוב, וישנן גם המון דוגמאות סובבות סביב גוונים אלו. כשהעיצוב של המקלחון תואם לצבעים בחדר הוא ייראה חלק בלתי נפרד מהתקני הפתיחה האחרים כמו קונסולות האחסון השונות, מנה שיתרום להשבחתו הדקורטיבית של החדר. מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב של חנות מקלחונים בשביל לקבל את התוצאה הטובה ביותר בתחום. 

בחרו בחומרי ייצור איכותיים למקלחון

חשוב להקפיד שמדובר על זכוכית חזקה בעלת ליבה כפולה ומנגנון למניעת פיזור שברי זכוכית. מומלץ לוודא כי פרופיל המקלחון עשוי מחומרי איכות כגון פלסטיק קשיח או מתכת אלחלד, ושההדבקה נעשית עם דבקים איכותיים בעלי תקן מערבי מחמיר. מומלץ לוודא שאלו הם הפרטים של אותם מקלחונים שאתם עומדים לרכוש על מנת להבטיח 100% עמידות ויציבות. רק בחנויות מקלחונים תוכלו להבטיח כי תקבלו את המידע הזה לכשתדרשו זאת.