יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

נגריות

במאמר זה נספק לכם קובץ שאלות ותשובות אודות נגריות. חשוב לציין שהנגריות חיוניות ביותר בכל הקשור לתחום הרהיטים. רהיטים רבים מיוצרים על ידי נגרים פרטיים בנגריות, ולכן חשוב להביא בפניכם קובץ שאלות ותשובות זה על מנת שתוכלו להתרשם מחפצים שונים שהלקוחות ששאלו את השאלות הזמינו. כך תוכלו להבדיל בין מוצרים שנקנים ישירות מרשתות שיווק לבין מוצרים שתוכלו להזמי בעצמכם מנגריות בעיצוב אישי:

האם ניתן לייצר ארון בעבודת יד בנגריה? במה תלויה העלות?

ארון יכול להיות מיוצר במסגרת נגריות פרטיות ללא כל מאמץ. המחיר תלוי בכמות פתחי האחסון שאתה מבקש להנחיל לעצמך, כמות הקומות של הארון 1-3, וכן בגודל בסמ"ר של כל פתח אחסון. כמו כן, העלות תלויה בסוג הפרזול שהזמנת: פרזול מאלומיניום או מעץ מלא יעלו יותר מאשר פרזול מפלסטיק, למשל. השילוב של גודל הארון, גודל וסוג פתחי האחסון שבו, וסוג הפרזול קובעים את המחיר.

מה גודלו הסטנדרטי של הארון הקטן והפשוט ביותר שיכול להיות מיוצר בנגריה?

180x60cm. הארון עשוי מעץ מצופה לקה. הפרזול מאלומיניום, והוא מכיל 2 פתחי אחסון ראשיים: בראשון 3 מדפים ובשני – מוט תליה. בנוסף יש 3-4 מגירות לאחסון גרביים או נעלי ילדים. נגריות רבות מייצרות את הארון הזה כפתרון אחסון זול, אף על פי שבמקור יועד הארון לשמש כארון של אם כאשר היא מטפלת בילדיה. הוא אכן נקנה במססרת עסקאות חדרי ילדים על פי רוב.

על בסיס מה נקבעים מחירי המדפים בנגריות?

סוג העץ ממנו נבנה המדף, סוג המדף: נעיצה בקיר או הנחה על פרזול, וכמובן – גודל המדף.מדפים רבים מיוצרים בנגריות למגוון רחב של מטרות: ממדפי ילדים קטנים ועד למדפי אחסון בחדרים גדולים. כך למשל מחיר של מדף גדול במיוחד מעץ אלון, עם פרזול יהיה יקר יותר ממדף העשוי מעץ פשוט יותר, ללא גודל גדול וללא פרזול.

ממה עשויים רוב הפרזולים של מדפים וארונות בנגריות? כיצד הם מחוברים למוצר העץ?

רוב הפרזול עשוי מאלומיניום, ומיעוטו מנירוסטה וברזל. הפרזול מחובר על פי רוב באמצעות בורגי עץ: ברגים עם חוד מסמר בקצה שניתן להבריג למשטח עץ, או בעזרת ברגים רגילים המחוברים עם דיבלים לקיר. כמובן שעבור בורגי העץ החורים של הפרזול יהיו קטנים יותר מאשר עבור הברגים להם דרוש קידוח.