יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

סלוני עור המדריך המלא

אם אתם מתלבטים כיצד לבחור סלוני עור לבית, במאמר שלפניכם מדריך קצר יסייע לכם להחליט הכי נכון שאפשר. אנו נדון בסוגי עיבוד העור ומשם נצא לדוקטרינות בחירה עיצוביות המקובלות בתחום הריהוט הביתי. סלונים מעוצבים ביתיים משרים בהם את כל מה שהם צריכים בשביל להתקדם ולהתפתח. כאן, תוכלו לדעת את כל מה שצריך בשביל לבחור הכי נכון עבור ביתכם שלכם.

בחרו את עיבוד העור לסלון שלכם

כשמדובר על סלוני עור, ניתן להתיישר עם העור החלק והמוכר שכולנו מכירים, או לפנות לעור מקוסקס עם חריצים. לחילופין ניתן לפגוש בגרסאות פרוותיות שול עור. זו לא באמת פרווה אלא עיבוד שמרגיש כמו פרווה. בלועזית הוא נקרא זמש. אתם צריכים שלא לשכוח שכל העיבודים הללו הם עורות, ולכן אין כאן שום משמעות טכנית או תחזוקתית. יש כאן משמעות לנוחיות שלכם. פשוט בדקו את עיבודי העור ובחרו את הטוב ביותר עבורכם , שהוא כמובן הנוח ביותר לכם כיושבים על הרהיטים החדשים.

סלון עור איכותיסלון עור מעוצב

בחרו בעיצוב שאתם מעוניינים לבסס עליו את הבית

אם הבית מיועד להיות כפרי ועתיק, בחרו בריהוט עגול בעל גוון עץ, ואם הוא עתיד להיות בורגני ומודרני, בחרו בריהוט מרובע בצבעים מודרניים. כמובן שיש גם באמצע, וניתן למצוא ריהוט איטלקי בעל גוון חום של פעם, וצורות מרובעות שמזכירות את הבורגנות ולא את הכפר. גם ההיפך ישנו: אסופת ספות לבנות ומודרנית שמתאימות לעיצוב כפרי ולא בורגני. חשוב שהעיצוב שתבחרו יהיה קוהרנטי ולא יהיו בו התנגשויות. למשל הטמעת ספה כחולה בסלון שבחרתם שיהיה מעוצב חום עץ תהיה טעות קשה.

בחרו בפרספקטיבה המתאימה לחדר

מאד חשוב לבסס את הבחירה גם על פרספקטיבה. אם החדר שלכם נראה קטן, אל תבחרו סלונים מעוצבים בבליטות ועם ידיות והתקני ישיבה עבים ובולטים. אם החדר גדול, בחירה ברכיבים קטנים תיצור גם כן עיצוב מגושם. בשביל לשמור על עיצוב קוהרנטי, תמיד תבחרו את עיצוב הספות שלכם על פי איך שגודל החדר משדר לעין שלכם.

ניקולטי – עולם של עיצובים בסלונים חדשים מכל סגנונות העיצוב

בחברת ניקולטי תוכלו להיחשף למגוון סלונים מעוצבים אשר ייקחו את הבית שלכם הרכי רחוק שרק אפשר. לניקולטי ישנו סט סלוני עור דקורטיביים מכל הסגנונות, החל מהבורגניים ועד הכפריים, החל מהעתיקים ועד הכי מודרניים. בואו להתרשם ממבחר סלוני עור מעוצבים ולבדוק התאמה לביתכם.