יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר
 
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

ספות

ספות בראש ובראשונה, אמורות להתאים לעיצוב הבית ולתקציב שלנו. הספה, היא ריהוט פונקציונלי שאמור לשמש אותנו לישיבה ואירוח. יש היום ספות שיש להן בדים דוחי כתמים, וזה מה שעושה אותן נוחות יותר .יש הרבה משפחות המשתמשות בשתי ספות האחת לאירוח והשנייה עבור בני הבית. כדאי לשים לב לא רק לעיצוב של הספות אלה על הנוחות שלהן, ברור שהעיצוב הוא חשוב אך הנוחות בישיבה חשובה יותר ויש למצוא את שניהם. בדי ריפוד של ספות העשויות מבד כמו סאטן, פשתן וצמר, יש להם תכונות מיוחדות כמו דחייה של לכלוך או עמידות לכתמים ומים. בבחירה של ספה, יש לסמוך על הצבע והסוג של הריפוד כמו למשל אם מעוניינים בריפוד מעור, שילוב של בד ועור, או עור תעשייתי.

ספות מבד אלקנטרה

אם החלל של הסלון שלכם הוא בצבע בהיר, תוכלו להחיות אותו באמצעות ספות צבעוניות שיפיחו לכם חיים בסלון. הבד שיש בו היום המון פופולאריות הוא בד האלקנטרה שהוא נעים למגע ודוחה כתמים, ניתן למצוא את כל הצבעים האפשריים בריפוד מבד זה והרבה סגנונות של ספות שלבטח יתאימו לחלל הסלון שלכם. המילוי של הספה, הוא זה שיקבע גם לגבי המחיר שלה, המילוי חייב להיות איכותי ואינו צריך להתבלות מהר. מילוי של ספות כמו גומי ספוגי, קפיצים, לטקס וכדומה, הם אלה שיקבעו גם לגבי מחירן של הספות.   יש לברר היטב את האיכויות של הספות השונות, כי ספות יכולות להראות נהדר בחדרי התצוגה אך מה שחשוב זה איכות החומרים מהן הן עשויות.

התחזוקה של ספות מבד

חשוב לשמור על הספות שלנו ולתחזק אותן נכונה על מנת שהן ימשיכו להיראות חדשות ורעננות. חשוב לאבק את הריפוד פעם בשבוע, ניקוי זה, ימנע מחול ואבק לשקוע לסיבי הריפוד. אם נשפך נוזל מסוים על הספות, חשוב לנקות את הכתם מיד ולא לשפשף חזק את הריפוד היות והוא עלול לקרוע או לעשות סימן או חריץ בריפוד. אם תדעו לשמור על הספות שלכם, הם יהיו תמיד יפות , נקיות ומזמינות גם לכם וגם לאורחים שיגיעו אליכם.