יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

עיצוב קלפות לארונות אמבטיה

קלפות הן דלתות שאינן פתיחה ואינן הזזה. הן מהוות סוג חדש של התקן לארון. הדלת נפתחת מלמטה למעלה. כשהיא למעלה היא נמצאת בזווית של עד 90 מעלות ולא יותר, על מנת שהאדם שפתח את הארון יוכל לסגור אותה בלי להשתמש בהדום או אמצעי הגבהה אחר. גובה נדרש עבור חדר אמבטיה: החלק התחתון ימוקם בסביבות ה- 60 ס"מ מהשיש של הכיור. 

כיצד עובדות קלפות?

את הדלת מרים צמד בוכנות, בוכנה לכל צד של הדלת. דגם הבוכנות לשילוב עם הארון נקבע לפי הממדים שלו. ארון הקלפות הכי קטן עבור חדרי אמבטיה הוא ארון עם דלת בגובה של 60 ס"מ, ועבורו מספיקה בוכנה קטנה, אבל מה שהולך היום בשוק בחדרי האמבטיה הגדולים זה הבוכנות הגדולות, וזאת משום שהלקוחות מעדיפים ארונות שהגודל שלהם גדול, ומיד נבין מדוע.

ארונות אמבטיה מעוצבים עיצוב קלפות לארונות אמבטיה

עיצוב ארונות קלפות בחדרי אמבטיה כיום – הכיצד?   

ממה שהתרשמנו, רוב הלקוחות כבר לא אוהבים הרבה ארונות. בתקופה שילידי שנות החמישים והשישים היו בצעירותם, ועיצבו את בתיהם – הם אהבו שיש הרבה ארונות עם הרבה דלתות. כיום, הגישה השתנתה, והדור הצעיר מצביע ברגליים על תופעה זו, ופונה לארונות עם כמה שפחות דלתות. על מנת להביא אותם להיות בהיקף האחסון של הארונות מהדורות הקודמים, כל תא צריך להיות מאד גדול, ולכן באמבטיה מעץ מה שהולך הוא בדרך כלל ארונות אמבטיה מעוצבים בעלי 2-3 פתחים, לא יותר. כל פתח מכיל דלת באורך ארוך מאד, עם בוכנות ענק שפותחות אותה.

מהן הסיבות שהביאו את הציבור להעדיף ארונות קלפות גדולים על פני ארונות פתיחה קטנים?

בארון פתיחה כל משיכת דלת גורעת כ- 50-70 ס"מ של מקום פנוי, ובארונות התחתונים זה הכי מציק משום שזה SPACE שאין לנו. בארונות העליונים זה עוד היה בגדר הסביר. אבל בארונות קלפות אין בכלל בזבוז של מקום משום שהדלת נפתחת כלפי מעלה עד כדי כמעט הקבלה לתקרה, מה שלא גורע מהמקום. בנוסף, ארון פתיחה חייב תחזוקת צירים ושימונם. כאן יש בוכנה שעושה את העבודה ואינה דורשת כל תחזוקה. 

כמובן שישנה גם הסיבה הטרנדית - עיצובית שמטבעהּ להשתנות מדור לדור. פנו אלינו למידע נוסף על קלפות!