יצירת קשר
 
 

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 עיצוב חדר השינה

חדר השינה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, למה? כי הוא המקום הפרטי שלנו,מקום שבו אנו שמים את הראש אחרי יום עבודה ארוך אז כדאי להשקיע בו, לא?!

 

מה כדאי לקחת בחשבון?את גודל החלל. למה? כי בסופו של דבר, כשאנו מעצבים את חדר השינה אנחנו נצטרך מרווחים לפתיחת דלתות,ארונות ומגירות. כמו כן כדאי לחשב את גודל החלל כדי שיהיו לנו מעברי גישה נוחים למיטה. כמו כן, לאנשים שאוהבים לראות טלוויזיה בחדר, מומלץ למקם את הטלוויזיה בתור כוננית משולבת עם ארון הבגדים, או להשתמש בזרוע.

 

המיטה הוא הרהיט המרכזי בחדר השינה, ולכן מאוד כדאי להשקיע בה. דבר ראשון בהקשר למה שכבר אמרנו קודם, שתתאים לגודל החדר. גודלן של המיטות הזוגיות הסטנדרטיות נע בין 190-200 ס"מ אורך ו-140-160 ס"מ רוחב. יש גם מיטות "קינג סייז" ברוחב 180 ס"מ. בסיס המיטה בד"כ יהיה מעץ לבוד, כשהמסגרת יכולה להגיע מעץ מלא למשל, מייפל, אלון, אורן וכו'. מי שרוצה מיטה מעץ מלא, אבל רוצה שיהיה לה צבע בהיר יותר יכול לבקש עץ מולבן.

 

מה כדאי שיהיה בחדר השינה?ישנם רהיטים שמומלץ לשים בחדר השינה, לדוגמא: שידות-מומלץ לפחות אחת ליד המיטה,לכל המסמכים,ארנקים שעונים ודברים יקרים שתרצו לשמור קרוב אליכם. מראה- נכון, תורת הפאנג שוואי אומרת שלא לשים מראה אבל לא לשכוח שלרוב אנו גם מתלבשים בחדר השינה. מנורת קריאה-בייחוד למי שאוהב לבלות את זמנו בקריאת ספרים. ארון הבגדים-מומלץ שיהיה בעומק 50 ס"מ עם מקום לתליית קולבים למי שאוהב ורוצה אז גם טלוויזיה יכולה לבוא בחשבון.

 

טיפ: לעצב את חדר השינה בצורה שישרה אווירה אינטימית ונינוחה, עם צבעים רגועים כמו אפור,בז',לבן ולפעמים גם תכלת. הרי בסוף היום,שאנחנו חוזרים עייפים ועצבניים מהעבודה זה המקום שבו אני שמים את הראש ונרגעים.

 

לילה טוב!