יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
shutterstock 35001943
דגם: shutterstock 35001943
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 46051606
דגם: shutterstock 46051606
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 49406458
דגם: shutterstock 49406458
לפרטים נוספים>>
shutterstock 70741183
דגם: shutterstock 70741183
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 94921009
דגם: shutterstock 94921009
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 95931649
דגם: shutterstock 95931649
לפרטים נוספים>>
 

פינות אוכל יוקרתיות

פינות האוכל, הם המקום הכי חשוב בבית, כי בפינות האוכל אנו מארחים אורחים לארוחות שבת או חג. יש לציין כי היום הסלון ופינת האוכל הם יחידה אחת ולכן אם יש לכם למשל סלון שנראה יוקרתי, כדאי כי יהיו לכם פינות אוכל יוקרתיות שיתאימו וישלימו את המראה. היוקרה היא אינה רק פונקציה של מחירים, אלא של מראה מהודר והרגשה של איכות. יש פינות אוכל יוקרתיות המשולבות בעץ מלא ואבנים מיוחדות. העיצוב של רוב פינות אוכל יוקרתיות אינו מוגבל בצבעים או בחומר מסוים, אפשר להשתמש בחומרים שונים ובכל זאת להעניק לפינת האוכל מראה יוקרתי ואמנותי והכול כמובן תלוי במעצב. פינת אוכל יוקרתית, היא כזאת שלא יראו בכל בית או שיש להן מראה נפוץ.

פינות אוכל – יוקרה משולבת עם נוחות

מה שחשוב בבחירה של פינות אוכל יוקרתיות זה לא רק המראה היוקרתי כי אם הנוחות בישיבה ושלא תהיה הרגשה של צפיפות כאשר יושבים כמה אנשים לארוחת ערב או צהריים. אם אתם מחפשים פינת אוכל יוקרתית, חשוב כי תחפשו בחנויות המתמחות בתחום פינות האוכל, תוכלו כמובן להיעזר באינטרנט ששם תוכלו לראות דוגמאות או נגריות שיכולות גם לעצב לכם פינות אוכל יוקרתיות בהזמנה בדיוק לפםי הסגנון והטעם שלכם. כאשר אתם מגיעים לנגרייה, כדאי כי תצלמו את בסלון שהוא קרוב לפינת האוכל ואת המטבח על מנת שתהיה התאמה מושלמת בין כולם.

כיצד תוכלו להתאים פינת אוכל יוקרתית לסלון ולשאר הריהוט?

אם תצלמו את הסלון והמטבח, ותיקחו את המידות המדויקות של פינת האוכל, תוכלו להתאים פינת אוכל מושלמת שתתאים לריהוט בית. אם יש לכם ריהוט כפרי בסלון ובמטבח, כדאי כי תחשבו כמובן על פינת אוכל כפרית, אבל אם יש לכם ריהוט יוקרתי בסלון והמטבח נראה אף הוא יוקרתי, כדאי כי תבחרו פינת אוכל יוקרתית שתתאים בצבעיה ובסגנונה לשאר הריהוט. יש גם יבואני רהיטים ששם תוכלו למצוא פינות אוכל יוקרתיות שלא תראו בהרבה מקומות, מי שאוהב ריהוט מיוחד ואינו אוהב להיות בנאלי, כדאי כי יבדוק גם את החנויות המייבאות פינות אוכל יוקרתיות.