יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
פרקטים - לא מבינים על מה מדובר עד שלא דורכים עליהם
 
אני אישית מחובבי רצפות פרקט כך שלא מעניין אותי כמה יגידו ויכתבו על כך שרצפות פרקט לא מתאימות לאקלים הישראלי. שמעתי אולי מאה פעמים (בשנה האחרונה) על רצפות פרקט שנועדוו לתת פיתרון עבור תושבי סקנדינוויה החיים בטמפרטורות בלתי אנושיות רוב ימות השנה. שמעתי על פרקטים שהם שומרים על חום ולכן לא טובים לנו כאן בארץ החמה והלחה. שמעתי שהלחות באץ(בעיקר באזור הים) לא מועילה להם ולכן רצפות פרקטנשמרות פחות טוב ממה שהן נשמרות במדינות הקרות. הכול נשמע הגיוני ומובן. אבל עד שלא תדרכו בעצמכם על רצפות פרקט, עד שלא תתעוררו בבוקר ותנוחו רגל יחפה על הפרקט החלק והנעים לא תבינו על מה המהומה.
 
הרבה אנשים בארץ עשו את המעבר ממרצפות שיש או קרמיקה לרצפות פרקט אבל לא שמעתי על אדם אחד שעשה ההיפך - שעבר מרצפת פרקט לרצפה רגילה. אין דברים כאלה. זה כמו שאנשים שחיו ללא מזגן הסכימו להתקין מזגן (סוף סוף) אבל לאחר שהתרגלו - אף אחד לא מוריד אותם ובוודאי שלא מכבה אותם. רצפות פרקטים הן בהחלט חוויה שאנשים שהתנסו בהן כבר לא מוכנים לוותר עוד.
 
אז אל תקשיבו לכל הדעות הקדומות ואל תתרגשו יתר על המידה מכך שהאקלים בארץ או המנטליות בארץ וכו' - שונים מזו שבאירופה. אם יש שם משהו טוב בתחום של עיצוב בתים למה לא ללמוד מהם?
 
רצפות פרקט יכולות להתאים לכל אחד בכל מקום (הן מתאימות הן לבתים פרטיים והן למשרדים). כל עוד יודעים לשמור על הרצפה מכל משמר, לא מציפים אותה במים עם חומרי ניקוי אגרסיביים ולא גוררים עליה רהיטים או הורסים אותה עם עקבים חדים - אין שום סיבה שלא תהנו לכם מרצפות פרקט במשך שנים ותאמינו לי, בתוך אחת שיש לה רצפת פרקט, אתם תהנו ממנה כל יום מחדש.