יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 פתרונות עיצוב לבית מחנות חומרי בניין איכותית

כל מה שאתם צריכים בשביל לייצר ללקוח שלכם עיצוב בית מלוטש – בחנות אחת לחומרי בניין! צבעי קיר במגוון טקסטורות ליצירת מראה מלוטש! חיפויי יוקרה לקיר ולרצפה! דלתות פנים מהודרות לבית ולמוסד! בואו להגשים ללקוח שלכם מבנה מעוצב מהאגדות!

חוויית עיצוב בית המבוססת על חומרי איכות ומוצרים שנבחרו בקפידה

כשאתם רוכשים מוצרי שיפוץ ועיצוב בית בחנות חומרי בניין – אתם מבטיחים לעצמכם התנהלות חסכנית ובלתי סבוכה, וללקוח שלכם – איכות חסרת פשרות בכל תחום: גם בחומרי הצביעה וחומרי החיפוי וגם במוצרים – הלכה למעשה. הדלתות הנן מדגם TOP עם עמידות למים, וחלקן עשויות ממלמין אשר משפר באופן ניכר את יכולת הגרירה הקלה שלהן. החומר נחשב בטיחותי גם לילדים משום שבשל משקלו הקל הוא אינו גורם למגע כואב בעת שנתקלים בו. עיצוב המשקופים בכל דלת ניתן לבחירה ממגוון רב מאד של פיסולים: עגולים, מלבניים ומדורגים המבוססים על תבניות צבע מכל סוג.

100% יעילות: כל מה שאתם צריכים לשיפוץ הבית ועיצובו מחדש בחנות חומרי בניין אחת

אחד היתרונות הבולטים של רכישת פתרונות עיצוב לבית בחנות חומרי בניין הוא אלמנט היעילות. אם אתם עובדים בשיפוצים, בוודאי הנושא של התנהלות מול ספקים מרובים מוכר לכם: את הצבע רוכשים בחנות צבעים, את הדלתות בחנות אחת, את הפרזול שלהן בחנות אחרת, וכד'. כאן, אתם יכולים לקבל את כל פתרונות העיצוב והשיפוץ בכפיפה אחת ובאיכות! בעוד אשר בחנויות כל בו לבית אחרות ניתן למצוא בעיקר סחורה סטנדרטית, כאן כל מוצר נבדק והותאם לשימוש בלעדי על פי תכנון סדור: דלתות עמידות מים, דלתות בטיחות לבית שגרים בו ילדים, צבעי קיר היוצרים טקסטורה דקורטיבית על פי תכנונכם, ועוד.

שירות חסר פשרות לכל קניין

כשאתם קונים פתרונות עיצוב לבית בחנות חומרי בניין, ילוו אתכם מיטב היועצים. נחשפתם לפתרון עיצוב או שיפוץ שלא מוכר לכם? הם יספקו לכם טיפים לביצוע על הצד הטוב ביותר. בכך, אתם מבטיחים לא רק פתרונות עיצוב לבית מן המעלה הראשונה, אלא גם דרכי ביצוע שתמיד עובדות ותמיד מקיימות את מה שביקשתם להנחיל ללקוח בביתו. כשאתם קונים בחנות חומרי בניין – אתם מספקים ללקוח שלכם את הטוב ביותר!