יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 קונסולות לאחסון מוגבה – עבור מי הן מיועדות? הכירו את הרהיט שיחסוך לכם מקום

פעמים רבות אתם שואפים להטמיע רהיטי אחסון בחדר אך מגלים שהם לא מתאימים. המזנונים עבים וגדולים מדי, מדפי הקידוח נראים כמו פתרון נכון שחוסך מקום בחדר קטן, אבל לקדוח בחדר ממ"ד? זו לא המשימה הכי פרודוקטיבית. לכן, אנשים רבים מצאו ברכיבי אחסון כמו קונסולות כפתרון המתאים: מדף בודד מוגבה. מחד, לא צריך לקדוח בשביל להשיג גובה, ומאידך מתחת למדף יש רק רגליים, ולא קונסטרוקציית מדפים עבה שמונעת מקום הליכה. בפרק הראשון של מאמר זה נבאר מהן קונסולות, וכיצד הן נראות. בפרקים הבאים נלמד כיצד מומלץ לבחור אותן.

המבנה ההנדסי של הקונסולות

קונסולות הן מעין שולחנות גבוהים מאד. אם שולחן ממוצע לפינת אוכל הוא בעל גובה של 75 ס"מ, קונסולה היא בעלת גובה של 90 ס"מ כשהיא נמוכה ו- 110 ס"מ בגרסאות הגבוהות שלה. זהו מעין שולחן עמידה במקום ישיבה שניתן להגשים עליו מגוון של יעדים: להשתמש במדף כמקום אחסון, להתאפר מול המדף עם מראה תואמת, ועוד. בשל כך שזהו מבנה בעל 4 רגליים, דומה לשולחן, מתודות בחירה דומות רלוונטיות גם עבורו. בפרקים הבאים נלמד מה הן, וכיצד מומלץ לבחור קונסולות לבתים שלכם.

בחירת גובה הרהיט

הנתון הכי חשוב בבחירת קונסולות הוא הגובה שלהן. זה פתרון אחסון קבוע שעשוי לשרת אתכם גם ברמה היומיומית אם אתם עומדים לאחסן עליו כלי איפור ומראה. לכן, הצעד החשוב הראשון הוא לבחור גובה לרהיט. הטכניקה שאנחנו ממליצים עליה היא למקם סרט מדידה ("מטר" בסלנג העברי) במקביל לרגל של שולחן פינת אוכל ולעמוד מולו. יש למתוח את סרט המדידה כלפי מעלה עד למציאת הגובה הנדרש. אתם תראו שכאשר הגובה שלכם ממוצע, זה תמיד ייפול בטווח שבין 90 ס"מ ל- 110 ס"מ. מצאתם את הגובה שמאפשר לכם לא להתכופף ולנהל שגרת אחסון ואיפור בקלות? קונסבולות בממד זה הן הרלוונטיות עבורכם.

בחירת עיצוב הרהיט

יש המון דרכים לעצב קונסולות, בשל כך שהמבחר בחנויות רהיטים חדשים תמיד גדול מאד. בשביל לדעת בדיוק מה אתם צריכים, אנו ממליצים להשוות לרהיטים שולחניים אחרים שיש בחדר: שולחן פינת האוכל, שולחן הסלון, מיטת השינה, ועוד. על פי מבנה הרגליים והבסיס ניתן למצוא בקלות את הגוון והצורה של הקונסולה הרלוונטית לחדר המיועד.