יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

מזנונים מעוצבים – המדריך לרוכש

 
מאז ומתמיד היוו מזנונים מעוצבים מוצר מבוקש בכל בית ומשרד. במקומות בהם נשארים אנשים דרך קבע, ובפרט – כאשר הם גרים ועובדים שם באופן קבוע, יש צורך לעשות סדר בארגון המקום על מנת ליצור סביבה מרווחת ואשר נעים להסתובב בה. מזנונים הם רכיבי אחסון משמעותיים מאד במיוחד כאשר התכולה היא בסדרי גודל ענקיים, אבל גם כאשר הם גדולים ובינוניים. מזנון מעוצב צריך להכיל מספר פרמטרים שמומלץ לבדוק לפני שקונים:
 
ודאו כי מדובר במוצר עמיד
 
מוצר עמיד הוא האל"ף בי"ת של כל רכוש קבוע, ולא רק מזנון. בשונה ממוצר כמו דיו למדפסת, מדובר על אביזר שצפוי להישאר ב- דל"ת אמותיכם זמן רב, ולכן לא הייתם רוצים לגלות שהזכוכית של הדלת נסדקת בקלות או שהעץ חשוף לבלאי מהיר. את זה יש לוודא לפני שרוכשים את המזנון. כמובן שאם הוא עשוי ממתכת, רצוי שהיא תהיה אלחלד כמו אלומיניום או מצופה בחומרי אלחלד אם המתכת המקורית נוטה לצבור חלודה. עמידות המוצר היא האל"ף בי"ת של כל רכוש קבוע: תמיד זכרו זאת!
 
בחרו בקפידה את עיצובו של המזנון שלכם
 
כיום, נושא העיצוב אינו משהו בנאלי או מותרות. בכל בית ומשרד שואפים האחראיים על רכישת המזנון להביא התקן כמה שיותר מעוצב ועשיר בצבעים ובצורות, גם על מנת לתרום לעיצוב הבית או החדר במשרד, וגם על מנת שהם ייהנו מהתקן מעוצב, שנעשה חלק מהשגרה. שלא כמו פעם, עת היו מזנונים מעוצבים רק לנחלת המעטים, כיום דיירים ובעלי משרדים רבים משקיעים במזנונים שלהם, ומוכנים להוציא על כך סכומי כסף נכבדים. אנו כן מעודדים אתכם לבצע השוואת מחירים כדי להגיע לקנייה הכי אופטימלית, אבל לא לוותר על עיצוב נחשק בשום אופן. מומלץ לעבוד עם מעצב פנים לפני שתבחרו את המזנון בפועל.

ודאו כי המזנון נוח לשימוש אישי
 
נוחות המשתמש אינה נושא לוויכוח או התפשרות: המזנון חייב לשרת אתכם, ולא להיפך. לכן, ודאו שהפתיחה שלו נוחה, שהידית ברת-אחיזה, ושהדלת מסתובבת, או מוזזת (אם זהו מזנון עם דלת הזזה) בנוחות וברכות. כך, תוכלו להבטיח כי המזנונים שלכם ישרתו אתכם כנדרש.
 
פנו לחנויות מזנונים מובילות לרכישת מזנונים מעוצבים בנוסף בחנויות אלו תוכלו למצוא מגוון פינות אוכל מעוצבים, עמידים ונוחים מאד לשימוש כל אחד ואחת מכם!