יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 רהיטים לבית 

עיצוב הבית הוא תהליך הכולל בחירת רהיטים לבית, בחירת סגנון הבית וארגון המראה הכללי כך שיראה אסתטי ויתאים אל טעמם האישי של הדיירים. בחירת הרהיטים בלית הוא התהליך המרכזי אשר בונה ומכתיב את סגנון הבית. כל הרהיטים לבית צריכים להיות בעלי אותו סגנון כך שהמראה הכללי יהיה אחיד ונעים לעין. היום, קל מאוד למצוא רהיטים לבית בין אם הם חדשים או יד שנייה, אם הסגנון שלהם או מודרני, עתיק, עכשווי ועוד.

החברות הגדולות שמייצרות ומשקוות רהיטים לבית מציעות ללקוחותיהם לבוא להתרשם מכל הרהיטים שיש לחברה ולהציע ולאחר מכן ללכת לשבת עם מעצב שיעזור להם להחליט איזה רהיטים לבית הכי מתאים לביתם על פי הסגנון העיצוב שהם בחרו. בחירת הרהיטים לבית הוא תהליך לא פשוט אך ישנם כמה דברים שאם תחשבו עליהם לפני ההליכה לחנות או במהלך רכישת הרהיטים לבית דברים אלו יקלו על בחירת הרהיטים.

הדבר הראשון שמומלץ לחשוב עליו בעת בחירת הרהיטים לבית הוא עיצוב פינות אוכל. עיצוב הרהיטים ופינות אוכל לבית צריך להתאים אל סגנון הבית ואל האווירה שתרצו שהבית יעניק לכם ולאורחים שלכם. למשל, בית שמכיל רהיטים לבית שמעוצבים בסגנון עתיק משדר אווירה חמה, נעימה ובתית ולעומת זאת בית שמכיל רהיטים לבית שמעוצבים בסגנון מודרני ישדר אווירה קרה ועכשווית יותר. כאשר תחרו את הרהיטים לביתכם, אתם תקבעו את סגנון הבית, את האווירה שתהיה בבית ובנוסף, את המראה הכללי של הבית. הדבר השני הוא המיקום.

לפני בחירת הרהיטים לבית שימו לב כמה מקום יש לכם בכל חדר, מדדו את החלל שעומד ברשותכם לסלון וכך תוכלו לתכנן בדיוק איזו ספה תוכל להיכנס לביתכם ואיזה לא. במהלך רכישת הרהיטים לבית תוכלו לתכנן איזה רהיט יהיה ממוקם באיזה חלק של הבית וכך, תוכלו לתכנן בדיוק איך יראה ביתכם ואיזה רהיט חסר לכם ואיפה הוא אמור להיות ממוקם. הדבר השלישי הוא השימוש. זכרו, הרהיטים לבית אמורים לשמש אתכם.

השימוש של ספה הוא שתוכלו לשבת עליה ושולחן שימושו הוא שתוכלו מלהניח עליו דברים. אל תיסחפו ותרכשו רהיט שעיצובו הוא מרהיב אך השימוש בו אינו נוח כיוון שכך יהיה לכם רהיט שיהיה יפה וישלים את המראה הכללי של הבית אך לא תוכלו להשתמש בו והוא לא יהיה לכם נוח. לסיום, זכרו שביתכם אמור לשדר סגנון ומראה כללי אחיד וכך, ביתכם יהיה גם אסתטי ויפה וגם נוח ופרקטי, אם תרכשו לביתכם את הרהיטים השימושים, האסתטים והנוחים ביותר. בהצלחה.