יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

ריהוט גן

 

במאמר זה תמצאו סקירה מקיפה על ריהוט גן. ריהוט הגן שלכם הנו ריהוט חשוב אשר יסייע לכם לארח חברים, מכרים ולקוחות בגן שלכם, בין אם מדובר בחצר אחורית של בית ובין אם מדובר בגן אירועים. להלן סקירה קצרה על פריטי ריהוט גן חשובים לכל מטרה. פריטים אלו יצויינו האם הם נועדו לבית הפרטי או גן האירועים, תוך פירוט מלא על סגולותיהם. חשוב לקרוא מאמר זה בעיון על מנת שגם אתם תוכלו לרכוש ריהוט גן מתקדם:


שולחנות וכסאות גן


שולחנות הגן ה המומלצים ביוצר הם שולחנות עץ עם חור עגול במרכז המיועד למיקום שמשיה. ריהוט גן מסוג זה נועד הן לבית הפרטי והן לגן האירועים. ההבדל – שבבית מגורים מספיק להציב שולחן אחד ובגן האירועים יש להציב שולחנות רבים לרווחתם של החוגגים. שולחנות וכסאות גן יהיו עשויים עץ על פי רוב. אופן ההשמה של העץ על הריהוט הוא באמצעות הנחת קורות עץ על בסיסי הריהוט. העץ עשוי מגזע עבה במיוחד אשר מאפשר הוצאה החוצה, מה שלא קורה הרוב מקרי רהיטי העץ.


כסא נדנדה לגן


הדגם הנפוץ ביותר הוא נדנדת קורות העץ המחוברת באמצעות ברגיל מסוג ג'מבו לקורות הנדנה. ג'מבו הוא בורג עגלגל עם חור נעיצה בצידו השני. החור מאפשר להשחיל מושבים כמו מושבי נדנדה על מנת שניתן יהיה להשתמש בנדנדה. חשוב מאד לקנות זאת רק ממשווק מורשה ולהבין היטב את תנאי האחריות במקרה של בלאי, נפילות ועוד.


דלפקים לגן


מוצר שמיועד לגן האירועים. הדלפקים משמשים לחלוקת מזון, ועל פי רוב מוצבים שולחנו חלוקה על ידי צוותי קייטרינג. אנו ממליצים על דלפקים מקצועיים לגן על מנת שניתן יהיה להכתיר את האירוע בגן האירועים כאירוע בעל משמעות: דלפקים לגן מכילים את ההגבהה הנכונה על מנת שהלקוח לא יצטרך להתכופף אל עבר השולחן הנמוך. בנוסף, בדלפק ישנו מדף לאיסוף סחורה קיימת, כך שגם אם בקייטרינג האירועים מאותתים לך שהגשת המנה תיקח זמן, היא תחכה לך בסופו של דבר במדף לאחסון סחורה קיימת. חשוב לבחור רק בדלפקים מקצועיים אשר הוכיחו את עצמם במרוצת השנים וזכו לטובי התשבוחות ממיטב הקהילה העסקית בישראל.