יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 ריהוט חדר אמבטיה בהתאמה אישית

מעוניינים להצליח בבחירת ארונות אמבטיה, ובגדול? במאמר זה אנו מספקים את כל האינפורמציה הנדרשת כיצד להגיע אל ריהוט חדר אמבטיה משובח ביותר, כזה שיחזיק שנים ארוכות בחדר וישרה אווירת עיצוב מנקרת עיניים. ריהוט חדר אמבטיה, הלא הוא אוסף הארונות שיש להציב בו, מבוסס על מספר נדבכים שצריך להכיר.

מבנה הריהוט ותכנונו

חשוב לתכנן את המבנה של הריהוט שאתם מבקשים להכניס לחדר האמבטיה שלכם. בחדרי אמבטיה גדולים ניתן להטמיע ארון משולב דלות ומגירות, זאת לעומת חדרים קטנים, עבורם ארון מגירות הוא הפתרון המושלם בשל היותו צר, קטן בגודלו ובעיקר משום שהוא נועד לקידוח, עובדה שבצדה חיסכון רב במקום על הרצפה. חשוב להגיע לתכנון המבנה מגובשים כדי שניתן יהיה להלביש עליו את העיצוב הנדרש.

תכנון העיצוב ומאפייניו

ריהוט חדר אמבטיה מבוסס על תבניות עיצוב שחשוב לדעת ולהכיר. עיצוב מודרני מבוסס על ארונות חלקים, ללא ידיות וללא גילופים וחריטות, בו האלמנט של הגוון המבריק הוא מרכז העניינים. זאת, לעומת עיצוב אותנטי בו כל דלת היא דלת מגולפת או חרוטה או שניהם גם יחד, ועל כל דלת ומגירה מצויה ידית פרזול אותנטית. חשוב לבחור בין 2 סגנונות העיצוב ובשום אופן לא לשלב ביניהם על מנת להימנע מחוסר התאמה דקורטיבי.

תכנון גוון הריהוט

בדרך כלל, נהוג לחשוב כי בתחום כמו ריהוט חדר אמבטיה, ארונות חומים מכוונים יותר לעיצוב אותנטי וארונות לבנים לעיצוב מודרני אבל זה רק "בדרך כלל". זה לא חייב להיות כך. ניתן לבסס חדר עץ בעיצוב מודרני, על בסיס דקורציה חלקה וללא ידיות פרזול, או חדר לבן אותנטי באמצעות גילופים וחריטות על כל דלת ומגירה, בליווי ידית פרזול. הבחירה נמצאת בידיים שלכם.

גיבוש פרספקטיבת הארון

הפרספקטיבה היא פרמטר מאד פשוט: עובי הארון ביחס לגודל החדר. בחדר קטן לא מומלץ להטמיע ארון עבה כי הוא יזדקר החוצה בצורה מגושמת. אם הכיור שלכם כבר דק והארון עובר אותו בעובי כלפי קדימה זה יוצר תבנית לא מחמיאה בעליל וגם לא נוחה לשימוש בפועל. לעומת זאת, בחדר גדול מומלץ לא לבחור ארון דק מדי על מנת להימנע מחוסר השפעה דקורטיבית על הנעשה במרחב.