יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

ריפודים

במאמר זה נעסוק בריפודים לריהוט הביתי. ריפודים אלו יכולים להוסיף המון לריהוט הקיים ולשפר את המראה החיצוני שלו עשרות מונים. בנוסף, משמש הריפוד גם לתוספת נוחות למשתמשים ברהיטים. הריפודים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: ריפודים קבועים וריפודים ניידים. הריפודים הקבועים הם חלק אינטגרלי מן המוצר: המוצר אמנם יכול להיות על בסיס אחר: עץ, אלומיניום ועוד, אך הריפוד תפור אליו כבר במפעל ולא ניתן להזזה. לעומת זאת, ריפוד נייד ניתן לרכוש בנפרד. במאמר זה נציג עבורכם את שני סוגי הריפודים, תוך הדגשה לאלו רהיטים הם מיועדים:

ריפודים קבועים

ריפודים אלו נועדו לריהוט הביתי. ניתן לרכוש ריפודים קבועים מעור, מזמש ומבדים שונים. חשוב לבדוק שהחומר של הריפוד עמיד, שכן מצופה מהריפוד להישאר באותה רמת עמידות כמו הריהוט שהוא נמצא עליו. כמו כן, חשוב להתייעץ עם מומחים שונים לעור, בד ועוד – אודות הניקוי שלהם. ריפודים אינם ניתנים לניקוי בכל דרך, אלא רק תוך שימוש בחומרים ספציפיים שיסייעו לשמור על המוצר ולא לגרום לעוויתות ופגמים.

ריפודים ניידים

הריפודים הניידים משמשים למספר כיוונים בתעשייה: כיסוי של ריהוט קיים: מדובר בעיקר על ספות וכורסאות. מטרת הריהוט הנייד היא לצבור את האבק במקום הריהוט הנייח, וכן לספוג מפגעים נוספים כמו שערות חתול, במידה וישנו. ריפוד מסוג זה עשוי מבד וניתן לניעור וניקוי בקלות. המטרה השניה של הריפוד הנייד היא לכסות ארת הספה או הכורסא בחומר חדש: אם קניתם כורסא או ספה ללא ריפוד, או עם ריפוד שלא לשביעות רצונכם, ריפוד נייד יוכל לחסוך לכם החלפה מסובכת של רהיטים אלה.

הסוג השני של ריפודים ניידים משמשים רהיטי גן: כסאות נוח ומשענת מתקפלת מפלסטיק, ספות נדנדה לגן ועוד. ריפודים מסוג זה עשויים רובם ככולם מבד, ובחלקם ישנו ספוג לריכוך המגע. השילוב של ספוג עטוף בבד מעוצב יוצר הן חוויה עיצובית והן חוויה פונקציונלית של נוחות עבורכם. ריפודים ניידים על ריהוט גן גורמים למוצרי ריהוט אלו להיות נוחים ומשוכללים ברמה שלא הכרתם, ובמחיר לא יקר. חשוב לדאוג להסיר או לכסות ריפוד זה לקראת עונות הגשמים, ולהקפיד לנקותו רק לפי הוראות היצרן ובכפוף להתייעצויות עם אנשי מקצוע בתחום הבדים והספוגים.