יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 בחירת מגברים ורסיברים עבור מערכת קולנוע ביתי

כשמסדירים דרך השמעה עבור מערכת קולנוע ביתית, הטוב ביותר יהיה לעשות זאת בשיטה הפסיבית. בשיטה זו לרמקולים אין ON OFF, אין קונסולת הגברה, ולמעשה הם לא יכולים להשמיע שום דבר אם הם לא מחוברים לרסיבר. רסיבר הוא מעין שלט הגברה עם כפתורי שליטה כמו Volume, גיין, בסף טראבל, וכד'. בשיטה זו אתם שולטים בעוצמות בעצמכם ולא מתבססים על רמקולים עם מגבר פנימי העשוי לרצד ולהרעיש רעש לבן. כשהרמקולים פסיביים ולצדם יש רסיבר, הציוד שלכם נקי מריצודים ומוכן להשמעות ממושכות וזכות. 

בחירת רסיברים

כשבוחרים רסיברים, חשוב לבדוק מהן אפשרויות ההגברה שלכם. יש צופי קולנוע ביתי שאוהבים שהרסיבר שלהם נראה כמו מיקסר של תקליטנים עם ריבוי כפתורים בעוד שיש מי שיעדיף רסיבר עם מיקסר פשוט המכיל 4-5 נובים העוסקים בווליום, בסים טראבלים, ועוצמה (Gain). מאד חשוב, כשאתם בודקים רסיבר, לבקש מהמוכר לנתק את הרמקולים המחוברים אליו בברירת מחדל, ובמקומם לחבר רמקולים אחרים בשביל ללמוד על דרך פעולתו של אותו רסיבר.

בחירת רמקולים

ניתן לבחור בין 3 סטים של רמקולים: סטריאו LEFT RIGHT, ריבוי רמקולים עם רמקול מרכזי וגדול בשם סאב וופר אשר מקבל את הבסים והטונים הנמוכים האחרים, וכן מקרן קול שהוא פלטת רמקולים קטנה להנחה במקום אחד. היא מפזרת את הסאונד וגורמת לכם לחשוב שהוא בוקע גם ממקומות מרוחקים מהאזור בו שמתם אותו. בבחירת רמקולים, מאד חשוב לוודא שאתם מתחקים אחר תכונות השמע שלהם. בשל כך שהם פסיביים, כלומר זקוקים לרסיבר, קצת קשה להצביע על כך עם אותו סוג שלו. בקשר מצוותי המכירה להחליף רסיברים לרמקולים שאתם בודקים, על מנת להסיק לגבי טיבם. אמנם לרמקול פסיבי אין סאונד משלו, הוא תלוי בגופי הגברה, אבל איכותו משפיעה מאד על התוצאה הסופית,. לכן, מומלץ לבדוק את הרמקולים בדיוק כפי שלמדנו לבדוק רסיברים, רק בדרך הפוכה.

הקשר בין הרסיבר לרמקולים

הרסיבר צריך להכיל חיבורים של הרמקולים המבוקשים לכם: סטריאו, ריבוי רמקולים וסאב וופר או מקרן קול, או כולם יחדיו. ישנם רסיברים עם כמה סוגי יציאות למימוש חיבור כל סוגי הרמקולים. במידה והחלטתם להשקיע ברסיבר מסוים, מומלץ לוודא שיש לו חיבורים של רמקולים מסוגים נוספים, על מנת שתוכלו להשתמש בו בעתיד אם תחליטו להחליף אותם.
 
למידע נוסף אודות מגברים ורסיברים היכנסו לסטריאו סטאר