יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 שואב אבק רובוטי – כלי יעיל ונייד לניקוי בתים

מי שמעוניין לשדרג את שיטת ניקיון הבית שלו יבחר בשואב אבק רובוטי וייהנה ממכלול של יתרונות משמעותיים! שואב אבק רובוטי גורם לכם כצרכנים להקלה בעומסי הניקיון, כשהפעולה הופכת ממאומצת לחכמה. הרובוט מבצע כל משימת ניקיון, כולל שאיבת אבק ממעברים צרים ומחדרים עמוסים בכבלים עם כתמי אבק ביניהם על פי תכנית מיוחדת למצב זה. הרובוט הנו בינה מלאכותית אשר מתבססת על 2 פונקציות המעידות עליה: דברור בשפה שניתן להגדיר (כולל אנגלית), וביצוע פעולות ניקיון חכמות בלי להיתקל במכשולים באמצעות חיישנים נגד היתקלות ונפילות. בחלקו האחורי של הרובוט אין חיישנים ובמקומם מותקן באמפר לריכוך הפגיעה ולמעשה לאי ספיגת נזק ממנה. 

תכנון סדר היום של שאיבת האבק עם שואב אבק רובוטי

התכנון מתבצע באמצעות אפליקציה ייעודית. ניתן לתחום את הרובוט בנקודות ציון בתוך הבית שלא עוברים אותן, ובתוכן עליו לספק ניקיון ברמה הנדרשת. ניתן להגדיר לרובוט תחימה בזמנים, כך שמעשה מסוימת עד שעה אחרת הוא לא יפעל, או להיפך. תכנון סדר היום של הרובוט גם מבוסס על תכנית שאיבה. ישנן תכניות שאיבה לפרקטים, לשיש, לקרמיקה, לאבן טבעית, לעץ,  לשטיחים, ולבסיסים נוספים בהתאם להימצאותם בבית. שואב אבק רובוטי מבצע את כל משימות השאיבה בלי לפגום במי מחלקי הבית שלכם, תוך השלמה טוטלית של השאיבה בהתאם למתוכנן. 

שליטה בשואב האבק הרובוטי הלכה למעשה

ניתן להדליק את שואב האבק כמו כל מכשיר אחר כשאתם מעוניינים ליישם פעולת ניקיון נקודתית. אם יש לכם שעה קבועה ביום קבוע בו מנקים ניתן להגדיר זאת באמצעות האפליקציה, ואז הרובוט יפעל בצורה חכמה בפרקי זמן קבועים. אחד הנושאים החשובים ברובוט הוא השליטה בו הלכה למעשה, משום שהכרה טובה של הפונקציות מסייעת לכם להגיע לרמת הניקיון הנדרשת בקלי קלות.

מחירי שואבי אבק רובוטיים

בתחילת המאה, מחיריהם היו גבוהים ביחס למכשירים חשמליים בשוק החופשי, אך כיום השתנו פני הדברים משום שנוצרה תחרות בענף: יצרנים רבים מייצרים שואב אבק רובוטי מה שגרם להורדה במחירי המוצר. ניתן להצביע בקלות על השואב אבק המועדף לרכישה כצרכנים: אנו ממליצים על כזה ששואב במהירות גבוהה ויש לו חיישנים למניעת היתקלות ונפילה באיכות חסרת פשרות.