יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 שטיחים מקיר לקיר

השימוש בשטיחים מקיר לקיר נמשך על פני אלפי שנים. ניתן למצוא אזכורים היסטוריים לגבי שטיחים מקיר לקיר כמעט בכל תרבות מוכרת בהיסטוריה האנושית. כמו כן, עדיין מתקיימת העברה מסורתית של ידע מקצועי בהכנת שטיחים מקיר לקיר פולקלוריים ועדתיים. כמו בעבר, כך בימינו, שטיחים מקיר לקיר הם פתרון נהדר לנוחות ולעיצוב, בבית ובמבנים ציבוריים. הוספת שטיחים מקיר לקיר לעיצוב הכללי של הבית או המשרד, הופכת באופן מידי את השהייה בו לחמימה ונעימה.

מגוון השטיחים מקיר לקיר הקיים בשוק הוא כמעט אינסופי. כל אחד יכול למצוא שטיחים מקיר לקיר לפי טעמו ולמטרות שונות. החומרים מהם מייצרים שטיחים מקיר לקיר נעים מחומרים טבעיים לחלוטין ועד חומרים סינטטיים, ברמת גימור גבוהה ובעמידות גבוהה אף יותר. הבחירה בסוג השטיחים מקיר לקיר הרצוי צריכה לנבוע מהגדרת הצורך בשטיחים מקיר לקיר. אם מדובר בשטיחים מקיר לקיר לחדרי ילדים, אפשר למצוא שפע של אפשרויות בחנויות השטיחים מקיר לקיר והעיצוב השונות.

מרכיב הצבעוניות תופס כאן משקל גדול, וכן העמידות. במקרים אלה מומלץ לבחור בשטיחים מקיר לקיר סינטטיים באיכות גבוהה, היכולים להחזיק זמן רב מעמד בתנאים שדורש חדר ילדים. כיום אפשר למצוא שטיחים מקיר לקיר שעיצבו מעצבים מו השורה הראשונה של עולם עיצוב הטקסטיל.

שטיחים מקיר לקיר לאזור הסלון בבית, או למשרדים, לחדרי מלון ולמבני אירוח שונים, צריכים להיות סולידיים יותר במראה ועמידים מאוד באיכותם. פעמים רבות מפתה לבחור בשטיחים מקיר לקיר יוקרתיים בעלי ערך היסטורי ותרבותי. מדובר בבחירה עיצובית בעלת מסר ואמירה נלווים. שטיחים מקיר לקיר יוקרתיים אפשר למצוא בחנויות שטיחים מקיר לקיר מסורתיות הנוהגות לייבא שטיחים מקיר לקיר שנארגו בעבודת יד לפי שיטות אריגה עתיקות. כמו כן, קיים שוק שלם של שטיחים מקיר לקיר העשויים מחומרי גלים מובחרים ומעוצבים באופן מודרני ומתוחכם, על בסיס תפיסות אופנתיות עדכניות ומובילות.

כך או כך, שטיחים מקיר לקיר תמיד דורשים תחזוקה גבוהה ושוטפת. יש לטפל בהם לפי הוראות מדויקות ולהקפיד על ניקיון כראוי. מומלץ ללמוד היטב על אופן תחזוקת השטיחים מקיר לקיר שלכם, על מנת שתוכלו להמשיך וליהנות מהם לאורך הרבה זמן.